2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه چیز بگم انشالله که این خبر شایعه باشه ولی چرا وقتی یه مرد زنشو طلاق میده همه اول علت طلاق رو از ر ...

راستش من اصلا اینطوری تا الان راجب طلاق دادن مردا فکر نکردم😁

9/9/99اتفاق خوشگل من💚
2728
خیلی جالب بود.که بعداز سالها امشب به سولماز و احسان فکر کردم و اینجا تاپیکشو دیدم.درود بر قانون جذب

واقعا ب این موردا میگن قانون جذب؟؟؟😀من خیلی برام پیش میااااد مثلا چند روز پیش داشتم ب فیلم توفیق اجباری فکر میکردم حالا زدم تی وی داشت پخش میشد

صدای خنده ی خدارامیشنوی؟!دعاهایت را شنیده🤲و به آنچه محال میپنداری میخندد🙂
2740

پیج داشتن مگ؟؟ایدی شونو بده

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
واقعا ب این موردا میگن قانون جذب؟؟؟😀من خیلی برام پیش میااااد مثلا چند روز پیش داشتم ب فیلم توفیق اج ...

اره.این علم اثبات شده.که وقتی ما به چیزی فکر میکنیم کائنات اونو به سمت ما میارن.یا مثلا داری به یک نفر فکر میکنی و یهو بهت زنگ میزنه.یا وقتی یه یک مسئله فکر میکنی یهو تی وی و اخبار و تلگرام و.....درمورد همون مسئله مطلب میذارن

همیشه همینطوره .زنا اکثرا میمونن .مردان ک زیر بار نمیرن .شوهر عمه مامانم زنش دستش فلج شد فقط یک دستش ...

👌👌👌مردها هوس بازند. همینطوری زن سالم باشه سر و گوشیشون میجنبه چه. برسه زن بیمار یا فلج بشه

فقط خدا ❤️❤️❤️