2733
2739
عنوان

ده روزه بچه هامو ندیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 11814 بازدید | 249 پست

ایشون ساکت میموندن و بچه ها کتک خوردن مادر رو میدیدن هم کم اسیب نبود

از سر خوشی این کارو نکرده که

چاره نداشته بنده خدا

بیشتر موارد مرد و خانوادش بفهمن رو بچه حساسید اتو میگیرن

چاره ای نیست واقعا

🌸 مرنج و مرنجان🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فردا روز خدایی نکرده بچه عادتی برداشت که دوست نداشتی   یا چیزی بهت گفت خوشت نیومد      اون وقت یاد این روزا میوفتی 

من دختری هستم که به شوق معلمی مدرسه رو گذروندم...الان منتظر نتایجم ...خواهش میکنم برام دعا کنید که به خواست قلبیم برسم    ممنونم عزیزان  
2731

من تو رو یادمه

خیلی بیشتر از ۱۰ روزه که ندیدیشون

چند وقت پیش تاپیک زده بودی گفتی ده روزه ندیدیشون! فقط میای اینجا اعصاب آدما رو خورد میکنی میری

بچه ۲ سالشو معلوم نیست چند وقته ول کرده 

فردا روز خدایی نکرده بچه عادتی برداشت که دوست نداشتی   یا چیزی بهت گفت خوشت نیومد     ...

در یک شرایط نرمال و سالم بله

ولی بچه کتک خوردن مادر رو ببینه شما نگران عادت بد هستی؟؟؟

🌸 مرنج و مرنجان🌸
2740
شاید شما هم جا من بودید همین کارو میگردید سخته خیلی سخته

من نمیخوام قضاوتت کنم گلم ولی خدایی خیلی برای بچه ها سخته.من مادرم دعوا کرد یه بار بابام گداشت رفت خواهرامو برد منو نتونست ببره.تازه فقط سک شب شد انقدر تو روحیه ام تاثیر گذاشت.هنوز الان با این سنم هیچوقت اون روز رو یادم نمیره.

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
من تو رو یادمه خیلی بیشتر از ۱۰ روزه که ندیدیشون چند وقت پیش تاپیک زده بودی گفتی ده روزه ندیدیشون! ...

جدی؟

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
شاید شما هم جا من بودید همین کارو میگردید سخته خیلی سخته

خیلی سخته اره     ولی اون بچه ها چه گناهی کردن که پاسوز شما بشن 

خود شما     یکی بهت بگه بچه نیار وقتی توان نداری؟   ناراحت میشی صد در صد  ولی  باید تشکر هم بکنی     چون واقعیت رو داره میگه 

ان شالله همه چی ختم به خیر بشه 

من دختری هستم که به شوق معلمی مدرسه رو گذروندم...الان منتظر نتایجم ...خواهش میکنم برام دعا کنید که به خواست قلبیم برسم    ممنونم عزیزان  

اخی عزیزم اون ۲ ساله خیلی اذیت میشه ..😭😭😭خدا لعنت کنه این مردارو ک‌اینجوری ب روز خانوادشون میارن 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2706