2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واس من وزنم۵۸قدم ۱۶۳ وصورتم لاغره کلی غصه میخورم ارزومه بشم۶۵کیلو وصورتم تو پر تپلی بشه اخه چراااا

از بس تواینه نگاه میکنم غصه میخورم صورتم کشیدس دوس داشتم گرد بود اتفاقا الان ارایشمو شستم ابرسان میزدم تو دلم میگفتم ماش تپل بودم دوس دارم برم چربی تزریق کنم میترسم

با حلقه لاغر شیم صورتم اب میشه مثلا حلقه و پیاده روی؟

و من با  بازگشتی پرشکوه دوباره اومدم خدمتتون😎همون طور که اسمم رو مشاهده میکنید بنده معروف به هره مار دارم تو دلبری😌 اما میگذرم از عشق من همش سر سری😜 آآآآآ بیا وسط مهره مار دارم💃💃اگه تو از پیشم بری شمعدونی ها دق میکنن😕 😎چطو شما پسرا فک میکنید ارزو ما دخترا ازدواج😒 نه بوخدا ما ارزومون اینه که پاستیل 😥و نوتلا💜 و شکلات😋 و فست فود😄 بخوریم بخوریم و چاق نشیم😐   (  عاقا به جان خودم من کاربر جدید نیستم خواهر شوهرا فداتون نیاز به تبریک نی😂🙌)  انقدرم گیر ندین تو چرا با اینکه مجردی و فلانی سنت بهمان عضو سایتی بازم به جان خودن نه به جان شما همه فک و فامیل و ننه و بابا خبر دارن از عضویت من اینجا تازه 
2740
اتفاقا اب صورتو چاق میکنه

آب صورت و چاق نمیکنه یکم اطلاعاتتو ببر بالا اسی جون آب مانع از چروک شدن و شل و افتادگی پوست صورت میشه......غذاتو کم کن وزنتو بیار پایین خاه ناخاه صورتتم لاغر و استخونی میشه......

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
آب صورت و چاق نمیکنه یکم اطلاعاتتو ببر بالا اسی جون آب مانع از چروک شدن و شل و افتادگی پوست صورت میش ...

من خیلی تحقیق کردم گلم اینترنتم بزنی میبینی ک واسه پرشدن صورت اب پیشنهاد میکنن

من خیلی تحقیق کردم گلم اینترنتم بزنی میبینی ک واسه پرشدن صورت اب پیشنهاد میکنن

من برم تو افق محو شم...... منه 97 کیلویی شدم 77 کیلو صورتمم لاغر و کشیده شده روزی 12 لیوانم آب میخوردم بدنمم شل و وارفته مث خیلیا ک رژیم میگیرن نشده..... و صورتمم جاق نمونده و چاق نشده با آب خوردن.....شما راس میگی اسی حق با شماس اصلا 😐😐😐😒😒😒

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
زنجبیل لاغر میکنه؟

بزن تو نت پس تحقیق کن چ کاریه تاپیک زدی گلم....😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉

2706