2737
2734
عنوان

بیاین درد دل کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 347 بازدید | 34 پست

عزیزم خوندم تاپیکتو... 

خب قهر بودین و تو میخواستی بری، معلوم بود اونم میگه به تو چه. این مردا همشون همینن. کاش نرفته بودی... 

شوهر منم یبار خواستم برم قهر زنگ زد تهدید میکرد ک اون روی منو بالا نیار،منم گفتم خاک تو سرت بجای منت کشی تهدید میکنی؟ یهو گفت، عزیزم لطفا نرو🤐 البته شوهر منم بیشتر نگران وجهه قهر من پیش خونوادش بود

حالا مسالتون چقدر مهمه؟ چون ننوشتی دعواتون سر چی بوده... چرا بدرد هم نمیخورین؟ چندسالته؟ بچه هم دارین؟ 

سره ی موضوعی بمن گفت گمشو برو بعدم ۱۲روز قهر بودیم دیشبم اومد باهام ح زد من میخاستم با خونوادم برم خ ...

دیگه اینجورمردا شعور ندارن عزیزم خودتو خسته نکن تکلیفتو معلوم کن یا طلاق یا اگ زندگی میکنی بیخیالش شو توام بی محلش کن توقعتوبیار پایین قبول کن ک دیگه زندگیت اینجوره خوش نیس خوب نیس قبول کن تا کمتر دعواکنی...مث من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن ۳سال زندگیم هرروز دعواس دیگ خسته شدم همیشه تلاشام ی طرفه بوده

ببین از این ختم ها ونذر ها که بچه ها میگن تو نی نی سایت استفاده کن و خیلی جواب میده ها. مشکلاتت رو بنویس توی برگه و با خدا حرف بزن و   بعد مثلا 40 تا نماز دو رکعتی بخون مثل نماز صبح. 

و بسپار به خدا

خدااا یی که به شدت کافی است. .
عزیزم خوندم تاپیکتو...  خب قهر بودین و تو میخواستی بری، معلوم بود اونم میگه به تو چه. این مردا ...

بچه ندارم اما همیشه دعوامون میشد بار اخرم ی حرفای الکی زد ک دعوامون شد همشم اون بهونه میتره منم لباس پوشیدم ک مثلا برم وونم گفت گمشو و دستمو گرفت و بیرون کرد منم برگشتم خونه اما ۱۲روز قهر بودیم و خونوادم اومدن پیشم تا فهمید امروز میخام با خونوادم بیام دکتر برم اومد گفت نمیخاد بری و طلبکارم بود بعد منم با خودم گفتم نمیرم اما صبح با اون حرکتش دیگ اومدم

2731
دیگه اینجورمردا شعور ندارن عزیزم خودتو خسته نکن تکلیفتو معلوم کن یا طلاق یا اگ زندگی میکنی بیخیالش ش ...

راس میگی اما مشکل من اینه ک همش خودمو گول میزنم ک این خوب میشع

راس میگی اما مشکل من اینه ک همش خودمو گول میزنم ک این خوب میشع

چندساله ازدواج کردی؟بنظرم بشین تو خونت اگ بفکر طلاق نیستی بساز کم قهر کن اینجور خیلی اذیت میشی کوچیک میشی نروووو حتی ۲۰روزم قهر بودی بمون خونت البته میگم اگ قصد طلاق نداریا

2738
بچه ندارم اما همیشه دعوامون میشد بار اخرم ی حرفای الکی زد ک دعوامون شد همشم اون بهونه میتره منم لباس ...

همین که بچه نداری خیلی خوبه. به نظر من دوست نداشته بری. علاقه اش را شاید بلد نیست نشون بده .

من شنیدم بعضی تهرانیا مغرور هستن. 

همین که بچه نداری خیلی خوبه. به نظر من دوست نداشته بری. علاقه اش را شاید بلد نیست نشون بده . من شنی ...

اون تهرانی نیست اما هیچوقت متوجه اشتباهاتش نیست و همینم باعث شده همونارو تکرار کنه و دعوا درست کنه

چندساله ازدواج کردی؟بنظرم بشین تو خونت اگ بفکر طلاق نیستی بساز کم قهر کن اینجور خیلی اذیت میشی کوچیک ...

۳ساله.خیلی سخته اونم تو شهر غریب با یکی ک پشتت نیستو اذیتتم میکنه...اما خودم برمیگردم یعنی اومدم دکتر برم

[QUOTE=157792184]راس میگی اما مشکل من اینه ک همش خودمو گول میزنم ک این خوب میشع[/QUOTاگه بچه نداری عزیزم و مطمئنی که همه ایرادات از شوهرتونه که باعث دلخوری و دعوا میشه یک روز هم صبر نکن فقط عمر تو هدر دادی یه وقتایی هست پنجاه درصد ایراد کار از خودمونه بدون اینکه متوجه باشیم همه تقصیرات میندازیم گردن طرف بگرد تو خودت اگر دیدی بازم همه مشکل از طرف مقابلته تموم کن این رابطه مسموم رو

خدایا امیدم فقط به خودته
نمیدونم من ندیدم پستاشو دارین؟

همین که گفتم یکیش بود عزیزم . همین الان برو وضو بگیر و یه دو رکعتی بخون و با خدا همه ی حرفات رو بزن .خیلیییییی جواب میده .خدا تنها کسیه که میتونیم همههههه ی راز ها و خواسته هامون رو بدون نگرانی بهش بگیم.

کتاب 4 اثر از فلورانس را هم هر وقت تونستی بخون .مثلا توی یکی از داستانش گفته که یه خانومی تونسته با قدرت کاینات همسرش رو برگردونه و عاشقش بکنه و از این حرفا...

۳ساله.خیلی سخته اونم تو شهر غریب با یکی ک پشتت نیستو اذیتتم میکنه...اما خودم برمیگردم یعنی اومدم دکت ...

منم تو شهر غریبم هیچکسو ندارم بجز شوهرم انقد بیشعوره ک من حاملم وقتی قهر میکنه دوروز سرکاره زنگ نمیزنه ببینه زندم یا مرده...ولی دیگه من اینارو روزی هزار بار ب خدا میگم ...توام با این کارت ک قهر میکنی و خودتم برمیگردی خیلی داری پررو ش میکنی و خودتو کوچیک میکنی من دیدم میگم ها اینا بسر خودم اومده دقیقا نمیخام مث من بشی بیشتر ب کارات فکر کن نمیتونی چراقهر میکنی