2737
2739
عنوان

میشه بگین نظرتون در مورد این اسکرینا چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 545 بازدید | 36 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

میگ چند روز فقط سلام خدافظی ناعار شام .قبلا گرم بوده وارد میشده بوس بغل اینا 

شاید مشکلی براش پیش اومده یا از چیزی دلخوره . یه مدت دوستتون گرم باشه . گذر زمان مشخص میکنه . نامحسوس حواسش به شوهرش باشه مردا زود سوتی میدن 

ده سال که الکی نمیشه رفت سمت کسی  اگه لره که الان داره حرص در میاره .... ای ام لر😂

میگ خواسته بهت بفهمونم ک دوستت دارم وگرنه تمایلی ب بوس اینا نداشتم خوب تناقضه یعنی چی 🥴 ای ام منم لر😂

تایپک ها مربوط به دونفر میباشد♥
2728
شاید لجبازی میکنه ؟یعنی دوس داشتنش کم شده؟

بنظرم مردا بخوان لج كنن كاراي ديگ ميكنن نه اينكه از لذت خودشون كم كنن 

چند تا احتمال داره 

١- يه مشكلي چيزي برخورده كه ذهنش خيلي درگير كرده حال و حصله نداره ك البته احتمالش ضعيفه چون مردا درگيري فكري كه دارن با رابطه جنسي و اينا ميخوان فراموش كنن حداقل ١ ساعت 

٢- پاي كسي درميونه و از طرف كسي داره تامين ميشه و نيازش 

٣- يه چيزي ازش ديده كه دلخور شده و ازش سرد شده و علاقه اي فعلا نداره بره سمتش 

شاید مشکلی براش پیش اومده یا از چیزی دلخوره . یه مدت دوستتون گرم باشه . گذر زمان مشخص میکنه . نامحسو ...

منم بهش گفتم داره لجتو درمیاره جواب سرد بودنتو میده گف کاش بهم میگف چون تو نیومدی طرفم منم کاریت ندارم اینطوری میفهمیدم قهره  ولی از این ناراحته ک این چن سال ب اجبار میومده این همه محبت میکرده

اوسو ایخاس دوس داشتنشه نشون بیه بوسش ایکه الان یعنی دوسش نیاره ده؟که بوسش نیکنه؟

هی من صبوری کن💚لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه حتی پستی که میخونم جایی که کامنت میذارم💜 راهنما و حامی منه💙دنیا رو با چشاش میبینم🧡روح منو از زنگار پاک میکنه و صیقلی میده وجودمو از ناخالصی ها پاک میکنه اون مراقب منه مثل پدر،برادر،رفیق،یار❤ما از مال دنیا دستامون خالیه ولی قلبامون سرشار از عشقه حتی در بحرانی ترین شرایط💗از خاکستر بر میخیزیم💚
2740
بنظرم مردا بخوان لج كنن كاراي ديگ ميكنن نه اينكه از لذت خودشون كم كنن  چند تا احتمال داره  ...

منظورش رابطه جنسی نبوده ها من نپرسیدم ازش ک رابطتون چه جوره این منظورش گرم بودنه میگ در طول روز نیم ساعتی یه بار میومد بوس میکرد لپمو میکشید بغل این حرفا الان صفر شده 

ننم‌شاید  بگم چه مردل چه من سرشونه خدا دونه 😂

🤣🤣🤣🤣بگو بیخیال خوش درس ویبو

هی من صبوری کن💚لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه حتی پستی که میخونم جایی که کامنت میذارم💜 راهنما و حامی منه💙دنیا رو با چشاش میبینم🧡روح منو از زنگار پاک میکنه و صیقلی میده وجودمو از ناخالصی ها پاک میکنه اون مراقب منه مثل پدر،برادر،رفیق،یار❤ما از مال دنیا دستامون خالیه ولی قلبامون سرشار از عشقه حتی در بحرانی ترین شرایط💗از خاکستر بر میخیزیم💚
میگ خواسته بهت بفهمونم ک دوستت دارم وگرنه تمایلی ب بوس اینا نداشتم خوب تناقضه یعنی چی 🥴 ای ام منم ل ...

به نظرم منظورش بد رسونده 

شاید منظورش این بوده 

که برای اینکه بهت بفهمونم دوست دارم کاری که دوست نداشتم انجام میدادم(اخه بعضیا از بوس و..‌ اینا خوششون نمیاد

•اعدام این زن زیر پتو،با طعم خوابیدن از روبرو•
ونه ولش کو بگو خت لر کوچنی😂

یاس و ج۰🤣

2706