2737
2739
عنوان

کسایی ک مقاله نوشتن تا حالا یا بلدن یا کسی اطرافشون بلده بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 37 پست
من سوال شما رو متوجه نشدم، مقاله انگلیسی مینویسید؟ فرق abstract و introduction رو میپرسین؟

ن انگلیسی نیس

من کارشناسی هستم و میخوام ب عنوان نمره ای ماذاد یه مقاله اما ن کاملا حرفه ای بنویسم

قرار نیس مجله ای بفرستم من کارشناسی ام و ب عنوان نمره ماذاد میخوام یه مقاله حالا ن کاملا حرفه ای بن ...

خب اگه اینجوریه که سخت نیس نوشتنش😁تو بعد مقدمه پیشینه بنویس 

هی من صبوری کن💚لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه حتی پستی که میخونم جایی که کامنت میذارم💜 راهنما و حامی منه💙دنیا رو با چشاش میبینم🧡روح منو از زنگار پاک میکنه و صیقلی میده وجودمو از ناخالصی ها پاک میکنه اون مراقب منه مثل پدر،برادر،رفیق،یار❤ما از مال دنیا دستامون خالیه ولی قلبامون سرشار از عشقه حتی در بحرانی ترین شرایط💗از خاکستر بر میخیزیم💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ن انگلیسی نیس من کارشناسی هستم و میخوام ب عنوان نمره ای ماذاد یه مقاله اما ن کاملا حرفه ای بنویسم

تو مقاله فارسی یه چکیده دارین و یه مقدمه

در چکیده بطور خلاصه باید هدفتون از پژوهشی که انجام دادین رو بنویسین و بعضی جاها هم یه اشاره مختصری به نتایج هم میکنن

در مقدمه هم باید دوره ای از فعالیت های انجام شده در زمینه موضوعتون رو جمع اوری کنین و در نهایت بگین که شما میخواین چکار کنین.

امیدوارم درست سوالتون رو فهمیده باشم و کمک کرده باشم

یه مدل مقاله از مجله ای که میخوای براش بفرستی دانلود کن به عنوان راهنمات

قسمت پیشنه مقاله شمارو ک یه قسمتیشو مطالعه کردم ب این نتیجه رسیدم ک تحقیقاتی ک راجع ب موضوعی ک قراره بنویسیم تو قسمت پیشینه بزاریم درسته؟ 

تو مقاله فارسی یه چکیده دارین و یه مقدمه در چکیده بطور خلاصه باید هدفتون از پژوهشی که انجام دادین ر ...

ممنون از راهنماییتون ❤

و میشه راجع به پیشینه هم راهنمایی کنین

2740

ببین من فوق لیسانس دارم تازه مقالمم چاپ شدش توی مجله دندان پزشکی دانشگاه تهران. 

باید طبق فرمت مجله ای که میخوای چاپ بشه مقالتو بنویسی. پیشینه تحقیق یعنی شامل کارهایی میشه که توی زمینه کارتو مشابه انجام شده اما متغییراش میتونه مشابه یا متفاوت باشه. باید چندنمونه مقالاتی که تو حوزه کارت بوده رو بیاری به عنوان پیشینه تحقیتت

ممنون از راهنماییتون ❤ و میشه راجع به پیشینه هم راهنمایی کنین

پیشینه همون مقدمه یا introduction هست

که مروری به فعالیت ها انجام شده مرتبط با پژوهشتون باید باشه همراه با ارزیابی و نقد، و بیان اهمیت پژوهش شما با توجه به خلا های تحقیقاتی موجود

ممنون از شما

خواهش میکنم. هرمجله ای راهنمای نویسندگان داره باید طبق قوانین اونجا بنویسی یه نمونه مقاله هم توی سایتش هست بگیری بخونی چجوری نوشتن. من مقالم پربازدیدترین مقاله سایت در عرض ۲۴ساعت شدش بعد انتشارش. پیشینه تم باید از سالای نزدیک مثلا از 2020 به قبلو چند نمونه بیاری. 

ممنون از راهنماییتون ❤ و میشه راجع به پیشینه هم راهنمایی کنین

موضوع رو انتخاب میکنی،یه مقدمه و بیان مسئله مینویسی،بعد پیشینه پژوهش یعنی پژوهشگر و محققانی قبل از شما راجع به موضوعی که انتخاب کردین مقاله و مطالبی نوشتن،تو میخوای بفهمی قبلا در این زمینه کار شده یا نه سرچ میکنی و یسری مقاله راجع ب موضوع مورد نظرت بالا میاد(یه مقاله راجع ب موضوعت حتما بخون میاد دستت)در مرحله بعدی میری سراغ مبانی نظری یعنی نظریه هایی مرتبط با موضوعت بعد روش انجام تحقیقت رو انتخاب میکنی و در آخر نتیجه گیریتو مینویسی و منابعی که استفاده کردی،اصلا سخت نیس نترس،رشتت چیه؟

هی من صبوری کن💚لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه حتی پستی که میخونم جایی که کامنت میذارم💜 راهنما و حامی منه💙دنیا رو با چشاش میبینم🧡روح منو از زنگار پاک میکنه و صیقلی میده وجودمو از ناخالصی ها پاک میکنه اون مراقب منه مثل پدر،برادر،رفیق،یار❤ما از مال دنیا دستامون خالیه ولی قلبامون سرشار از عشقه حتی در بحرانی ترین شرایط💗از خاکستر بر میخیزیم💚
2706