2733
2739
عنوان

دومین نامزدیم داره بهم میخوره 😞😞😞

| مشاهده متن کامل بحث + 3176 بازدید | 154 پست
ببین نظر هردکتری که سندنیست یک دکتر فوق تخصص خوب خون برو کامل برات توضیح میده،ناامیدنباش خدابزرگه

بخدا دنیا رو سرم حراب شده همش کارم شده گریه هم ترس از بهم خوردن نامزدی دارمم همم ترس از بچه مریض  همش مبگم اگه همه بچه هام ایطوری شد چی 😔😔😔😔  ادم ازدواج میکنها کنار همسرش ارامش داشته باشه و بچع های سالمی بیاره  ما حتی وسایلامون خریده بودیم که  بعد از ماه صفر عقد کنیم دوماه بعدشم عروسی 😔😔😔😔 ولی الان پیش دکتر زنان زایمان که رفتیم خیلی ناامیدمون کردن ... ما هم چون الفا بتا هستیم احتمال بچه ماژوز صفر بود  ولی از بدشانسی ما نامزدم دوتا ژن معیوب داره که احتمال بچه ماژور ۱۲ درصده   دکتر زنان زایمانه گفته احنمالش خیلی زیاده بچتون ماژور شه ۱۲ درصد الکیه هم من ناامیدم همم نامزدم سرد شده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا دنیا رو سرم حراب شده همش کارم شده گریه هم ترس از بهم خوردن نامزدی دارمم همم ترس از بچه مر ...

خداشاهده اینا رو که میگی یاد دوازوه سال جلوترخودم میوفتم دقیقا همین حال الان شماروداشتم،دکترزنان به منم همینوگفت،ولی دکترخون با شرط اجازه داد حتی اینم گفت ک بچه معلول اگرقرار خدا بده ممکنه به هرکس بده حتی پددومادر سالم

2731