2733
2734

خواهرشوهرم جیگرمو خون کرده همش تا میاد خونمون میگه هیشکی نگا مامانم نمیکنه مامانم هرچی داره باید هرماه بده قسط وام .......ماهم یکساله ازدواج کردیم برا ازدواجمون هیچکسی کمک شوهرم نکرد شوهرم خودش وام گرفت....هرموقع شوهرمو میبنن میگن مادرم پول نداره مادرشوهرمم میگه ندارم هرچیم دارم میدم قسط ...شوهرمم حرفشونو باور میکنه همش دلشون میخاد یچیزی از شوهرم بگیرن ..مادرشوهرم میاد شهرما کلی مواد غذایی میخره میره بعد ب شوهرم میگه برو فلان جا فلان کارو کن دقیقا همونجایی ک باید پول بدن یاد شوهرمن میفتن ..درصورتی من سه تا بردارشوهر دارم

درونم یه دختر بچه ای هست که همه چیزو با بغض قبول کرده.....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

حالم بهم میخوره از ادمایی ک دائم میگن نداریم و فکر طرف مقابل نیستن

درونم یه دختر بچه ای هست که همه چیزو با بغض قبول کرده.....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه برات کم نمیذاره و خودت در کاستی نیستی اصلا لشکالی نداره کمک کردن 

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
2731
اگه برات کم نمیذاره و خودت در کاستی نیستی اصلا لشکالی نداره کمک کردن 

اخه شوهر من نداره ک کمک کنه من بدم میاد متنفرم ک چرا انقد میگن نداریم

حالم بهم میخوره از ادمایی ک دائم میگن نداریم و فکر طرف مقابل نیستن

نمیشه کاری کرد بهونه اش رو نگیر منم شرایط تورو دارم اشکال نداره بزار خوبی من و تو دنیای اونا رو سیاه تر کنه که به فکر ما نیستن فکر کن شوهرت به خیریه کمک میکنه

هرچه هستم خدایم داند...
2738

دقیقا مثل مال من.فقطم واس من یکی دیگه از جاری ها.واس اونی ک خواهرزاده مادرشوهره اینجوری نیستن.هر چی هم دارن میریزن تو حلق خودشو بچه هاش.

ب ما میگن نداریم و قرض میکنیم،از اون ور هر سال لوازم تحریر و کیف و کفش واس بچه ها اون میخرن

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
اخه شوهر من نداره ک کمک کنه من بدم میاد متنفرم ک چرا انقد میگن نداریم

یعنی برات کم میذاره ؟ کم میارید ؟

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺

اگه برات کم نمیداره و مشکلی تو زندگیتون نیست ایرادی نداره 

بالاخره اونم مادرشه پدرو مادرهمسرتون چندین سال زحمتش رو کشیدن حداقل تا قبل اینکه با شما ازدواج کنه ایرادی نداره کمک بهشون

کاملا درکت میکنم ب قول بابام نداریم نداریم نداشتن میاره

اره راست میگه

2706