2733
2734

دیگ ایفون و شیائومی مقتیسه نکنید 😐البته اگ ایفون اصل گیرش بیاد

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اصلا ایفون ۶ قدیمیه به درد نمیخوره باید همیشه گوشی جدیدتر بگیری الان اپل تو ایران جالب نیست کلی هزینه داره و هنگ میکنه

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم کیه در جواب میگم زنی که تنهایی یاد گرفته🤗

خیلی قدیمیه خیلیییی

بعدم ایفون تو ایران کارایی نداره اونقدر ک گوشی اندرویدی کارایی داره

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
2731
واقعا؟؟؟

بله 

شاد فقط روی اندریود جواب میده 

قرار بود  برا آیفون شاد بروزرسانی بسازن که از 15 شهریور تا حالا هیچ کاری نکردن 😔

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
2740
واقعا؟؟؟

آره عزیزم من خواهرم آیفون ۷ داره واسه کلاس آنلاین بچه هاش نتونست ازش استفاده کنه

در ضمن آیفون توی ایران هیچ کارایی نداره. حتی یه کارت بکارت بانکی نمیتونی باهاش انجام بدی. آپ های فارسی که باز نمیشه برنامه های آپ استور هم معمولا باید با فی لت ر ش کن بری. اینجا اپل رو میخرن صرفا واسه کلاس نه کارآیی

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
آره ولی آیفون ۶ خیلیی قدیمیه

ااهههه راس میگی حواسم ب 6 نبود 

اسی اگ 8 یا 8 پلاس چیزی میخرین خوب یا 6اس پلاسم خوب 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
یعنی چی میشه بیشتر توضیح بدی عزیزم؟

شیائومی وزنش ک زیاده

ادرمجموع، دو برند شیائومی و وان‌پلاس تولیدکننده‌ی ۸ گوشی از ۱۶ گوشی خطرناک جهان در این پژوهش معرفی شده‌اند؛ اما نکته‌ی جالب‌تر قرارگرفتن آیفون ۷ در فهرست گوشی‌های پرخطر است. این گوشی با ۱.۳۸ وات‌برکیلوگرم درست پشت‌سروان‌پلاس ۵ با ۱.۳۹ وات‌برکیلوگرم نرخ جذب ویژه قرار گرفته است.

2706