2737
2739
اره ی دستم بیمارستان میده فکر کنم با ناف لباس عوض کردنش خیلی سخته؟

وای آره بمیرم نمیشد بغلش کنی پوشک کنی،گیره اولو روز دوم باز کردم،شانس آوردم بچه خوش زخم بود روز سوم کلا نافش افتاد،ولی نگهش دار یادگاری🥰

من همونم فقط مامان شدم رمز کاربری قبلیمو یادم نمیاد یه ذره هم ملو شدم😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حساسیت داشت یعنی ب مای بیبی؟

آره بیقراری میکرد باز کردم پاهاش قرمز بود باز نفهمیدم ۳روز بستم دیدم طفلک انگار اگزما شده،تا مولفیکس بستم شبش دیدم خوب شده

دل آدم ضعف میره....خوبه باز زود نافش افتاده 

وقتی افتاد زانوم سست شد نزدیک بود غش کنم،حالا خدا به داد واکسنو ختنه برسه

2728
2740
طبیعی بودی یا سزارین؟ کدوم بیمارستان رفتی؟

سزارین بودم چون بچه بریچ بود،بدون درد رفتم بیمارستان اما کیسه آب در حد۹۰درصد خالی شده بود،میلاد اصفهان رفتم

سزارین بودم چون بچه بریچ بود،بدون درد رفتم بیمارستان اما کیسه آب در حد۹۰درصد خالی شده بود،میلاد اصفه ...

با بخیه سزارین میتونستی کارای بچه رو انجام بدی؟

ولی اگر بریچ نبود وامروز میخواستم زایمان کنم حتما طبیعی میرفتم،بخیه های دردناک حتی نفس کشیدنم زجرآور بود هنوز شکمم درد میکنه،اما خیلیا طبیعی بودن راه میرفتن بچشونو بغل میکردن انگار نه انگار

ولی اگر بریچ نبود وامروز میخواستم زایمان کنم حتما طبیعی میرفتم،بخیه های دردناک حتی نفس کشیدنم زجرآور ...

من جفتم قدامیه و لبه جفت یکم پایینه خیلی دلم میخواد طبیعی بتونم چون کلا از بخیه وحشت دارم خداکنه بتونم طبیعی

با بخیه سزارین میتونستی کارای بچه رو انجام بدی؟

نه والا بعضیا میگن میشه نمیدونم چطوری؟سرفه کنی تا اعماق وجودت میسوزه شیافم میدن فوقش یکساعت آرومی،

نه والا بعضیا میگن میشه نمیدونم چطوری؟سرفه کنی تا اعماق وجودت میسوزه شیافم میدن فوقش یکساعت آرومی،

دقیقا بخیه جاییه ک هر حرکتی روش اثر میذاره بنظر منم نمیشه

من جفتم قدامیه و لبه جفت یکم پایینه خیلی دلم میخواد طبیعی بتونم چون کلا از بخیه وحشت دارم خداکنه بتو ...

سعیتو بکن،از من بشنو اگر میتونی،لگنت خوبه،روحیه ت خوبه،بیمارستانت خوبه طبیعی برو،الانم اپیدورال راحت بدون درد

2706