2737
2739
عنوان

اخلاق شوهرم بنظرتون چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 39 پست
نه همیشه همینطوره میزنه توذوقم

گپیه شوهر منه پس. والا مردم دایما از وسواس ‌میشورن میسابن به خودشون نمیرسن شوهرشونم عطشه یه رژلب زدن میشن اونوقت من درحد توان تمیز میکنم ولی بیشتر ب خودم میرسم به رقصم ورزشم ارایشم وقت میذارم بعد اقا گیر میده چرا میوه رو اینجوری کردی چرا حمومو اونجوری نکردی

Turk girl.   مهربون باشیم. فمینیست به معنی برتر بودن زن نیست. بلکه به معنی یکسان بودن حقوق زن و مرد هست. ملوسکم شناختین که این چهارمین کاربریمه😋. دوس دارم خانومای کشورم به خودشون اهمیت بدن خودشونو فدای بقیه نکنن قوی باشن رو پای خودشون وایسن پس از حرفایی که میزنم ناراحت نشین.پنج ساله که فیتنس و پیلاتس کار میکنم. خانومی که میگی نمیتونم نمیشه پاشو از امروز ورزشتو بکن حلقتو بزن تلاشتو بکن به خودت کمک کن زیباترین و خوشگلترین خانوم باشی. من تونستم 💪✌💄🧚‍♀️

شوهر من خودش فیلم میگیره بچه میخوابه فوری میگه بیا فیلم گرفتم حتی غذا نمیذاره درست کنم کل عشقش اینه کنارش باشم و فیلم ببینه ولی اوایل ازدواجمون خیلی گیر میداد ب خونه و اشپزی ی بارم ی دعوایه شدید سر اینکه همیشه ظرفا تلنباره تو سینک داشتیم اما الان دیگه ن توام ناراحت نباش عزیزم خوب میشه کم کم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره تقصیر خودمه خودم پرتوقعش کردم. میدونی از اول برا خودم وقتی نذاشتم اینم عادت کرده

خوب از الان اشتباهت جبران کن چون بچه شما هنوز به کثیفی نرسیده دو روز دیگه له میشی منم همسرم همین بود چندین بار پسرم ١ سالش بود دقیقا از همون دم در اسباب بازی ریخت دیگه جم نکردم بزار چشمشون عادت کنه کلفت که نیستیم از صبح بلند و کوتاه بشیم بعدم یه حامون درد کنهبگن همش مریض و خسته ای بهانه شرعی بدیم دستشون برن بایکی دیگه 

2728
آره بخدا. من خودم اینجوری عادتش دادم ولی میدونم چیکارکنم

ترکش بده 😀

از این ب بعد ارزوی کارای دونفری ب دلش بمونه 

هر از گاهی اینکارو کن ن همیشه

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
گپیه شوهر منه پس. والا مردم دایما از وسواس ‌میشورن میسابن به خودشون نمیرسن شوهرشونم عطشه یه رژلب زدن ...

بخدا عین شوهر من. مثلا دیشب داشتم عطر میزدم چپ چپ نگام کرد. خیلی ناراحتم بخدا

من نامزدمو دوس نداشتم حالا یکم بهش رو دادم اومدم خونشون مادرش اینا نیستن دیشب گف تونستی حیاطو یه جارو بزن. حالا قبلنا میگف نمیخاد خونرو تمیز کنی. منم بهش گفتم نه من تو خونرو تمیز میکنم اما حیاط نه 

من خدا را دارم♥️خدایا بابت تموم نعمتایی که بهم دادی شکرت
2738
بخدا عین شوهر من. مثلا دیشب داشتم عطر میزدم چپ چپ نگام کرد. خیلی ناراحتم بخدا

همش میگم انگار مرد هزارسال پیشط. شوهرای الان عاشق ناز و عشوه و زنانگی ان. ا انوقت من همه اینارو دارم تو دنبال کلفتی. همیشه میگم کاش خدا یه زن وسواسی نق نقو و اخمو دست و پا کپک زده از بس ظرف شسته میرسوند به شوهرم

Turk girl.   مهربون باشیم. فمینیست به معنی برتر بودن زن نیست. بلکه به معنی یکسان بودن حقوق زن و مرد هست. ملوسکم شناختین که این چهارمین کاربریمه😋. دوس دارم خانومای کشورم به خودشون اهمیت بدن خودشونو فدای بقیه نکنن قوی باشن رو پای خودشون وایسن پس از حرفایی که میزنم ناراحت نشین.پنج ساله که فیتنس و پیلاتس کار میکنم. خانومی که میگی نمیتونم نمیشه پاشو از امروز ورزشتو بکن حلقتو بزن تلاشتو بکن به خودت کمک کن زیباترین و خوشگلترین خانوم باشی. من تونستم 💪✌💄🧚‍♀️
حالا همه بهش میگن خوش به حالت چه زن خوب و پایه ای داری اما خودش اصلا قدر نمیدونه.دلم میخواد ولش کنم ...

اره ادم دلش میخاد ولش کنه از بس قدر نشناسن