2733
2734
چه رنگی میشه؟

رنگ روشن میشه تقریبا اولین بار تن قهوه ای ولی به مرور روشن تر میشه 

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

مرسی عزیزم

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه رنگی میشه؟

مثل همون رنگی که گذاشتی فقط باید تکرار بشه 

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2731

پوستمم  سفیده بهم میاد؟

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
پوستمم  سفیده بهم میاد؟

اره خوب میشه مثل همون ترکیب رنگ فقط قرمز نمیشه 

اره خوب میشه مثل همون ترکیب رنگ فقط قرمز نمیشه 

ممنون ❤

2738
قهوای روشن مبشه؟، قرمزی نداره میشه عکس بزاری

عکس ندارم تقریبا قهوه ای روشن این رنگ باید تکرار بشه با یکبار رنگ دلخواه نمیشه

اصلا موهاتو دکلره نکن ب هیچ وجه چون باعث سوختگی و کش سانی مو میشه ترکیب رنگ مو بستگی ب جنس مو و رنگ پذیزی و همچین رنگ طبیعی مو میشه ممکنه این ترکیب روی موهای شما یه خاص و زیبا بشه روی موهای یکی دیگه با زمینه موی متفاوت یه رنگ دیگه

ولی چون موهات طبیعیه خوش رنگ میشه رنگ موهات تو این کرونا سالن نری بهتره من خودم ارایشگرم بهت توصیه میکنم تو خونه رنگ کن اگه سوالی داشتی تو تاپیک خودم ازم بپرس

اصلا موهاتو دکلره نکن ب هیچ وجه چون باعث سوختگی و کش سانی مو میشه ترکیب رنگ مو بستگی ب جنس مو و رنگ ...

من موهام مشکی هست میشه ی ترکیب رنگ ک مو رو روشن کنه قهوای روشن قشنگ بدون تن نارنجی بهم بگی

تن نارنجی؟ ندارهhttps://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/99/A_man_Laughing.gif 

داره تو نور تن نارنجی میزنه 

اصلا موهاتو دکلره نکن ب هیچ وجه چون باعث سوختگی و کش سانی مو میشه ترکیب رنگ مو بستگی ب جنس مو و رنگ ...

عزیزم پرسیدم تو تاپیکتون ممنون میشم جواب بدید

من موهام مشکی هست میشه ی ترکیب رنگ ک مو رو روشن کنه قهوای روشن قشنگ بدون تن نارنجی بهم بگی

عزیزم اگه موهات مشکی طبیعی (اگه از رنگ مشکی استفاده نکردی ) رنگ N10استفاده کن یا زیتونی بلوند آخرین شماره اش زیتونی تناژ قرمز نداره و رنگ های N طبیعی محسوب میشن و رنگ موهات روشن میشه

2706