2733
2734
عنوان

خانمایی ک ای وی اف کردن یا میخوان انجام بدن لطفا بیاین سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 264 بازدید | 33 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ینی چطوریه متوجه نمیشم

راستش دوستم مشکل رحمی داره ۲۳.۴ ساله انتظار میکشه نمیتونه رحم اجاره ای بگیره من تصمیم گرفتم جنینشو نگهدارم که انشاالله بدم بغلش

به دنیای ماخوش آمدید 🤗اینجا دنیای ماست🦎
2740
چ عالی و راحت،پس منم بخورم،بعد شما پودر دارچین و دم کردی خوردی؟؟

نه دم نکن بریز با آب مخلوط کن بخور نوشابه نخور ماکارونی هم نخور شب قبل از آزمایش هم ساعت هفت یه شام سبک بدون قند بخور دیگه بغیر از آب چیزی نخور

راستش دوستم مشکل رحمی داره ۲۳.۴ ساله انتظار میکشه نمیتونه رحم اجاره ای بگیره من تصمیم گرفتم جنینشو ن ...

وای عزیزم چ کار خدا پسندانه ای،چقدر خوبه ک دوست گلی مث شما داره،احسنت ب شما،انشالله خدا جواب کار خیر شما رو صد برابر بهت بده گلم

وای عزیزم چ کار خدا پسندانه ای،چقدر خوبه ک دوست گلی مث شما داره،احسنت ب شما،انشالله خدا جواب کار خیر ...

ممنونم عزیزم همش جلو چشمم روزی رو میبینم که بچشو سالم بذارم بغلش به نظرم بهترین حس دنیاست

ممنونم عزیزم همش جلو چشمم روزی رو میبینم که بچشو سالم بذارم بغلش به نظرم بهترین حس دنیاست

وای اره خیلی خوبه،خدا خیرت بده ک دل ی زن و شاد میکنی و حس شیرین مادر شدن رو بهشون میدی

وای اره خیلی خوبه،خدا خیرت بده ک دل ی زن و شاد میکنی و حس شیرین مادر شدن رو بهشون میدی

ان شاالله که شمام نینیتو زود بغل بگیری دکتر بهت داروی قبل انتقال چی داده؟

ان شاالله که شمام نینیتو زود بغل بگیری دکتر بهت داروی قبل انتقال چی داده؟

انشالله عزیزم ممنونم،من فعلا در مراحل اولیه م،دوفاستون خوردم تا پریود بشم با ی عالمه آزمایش و ازمایش همسرم باید روز اول تا سوم پریودیم برم پیشش برا سونوی واژینال،البته شنبه هم وقت دکتر غدد درون ریز دارم برای دیابتم 

2706