2737
2734

سلام خانما دیوار به دیوار هستین با همسایه صداتون نمیره یاصدای اونا نمیاد؟؟ اگه میاد مثلا در چه حد صدایی میاد؟ 

خیلی سخته چهار واحدی؟؟

🤩

من قراره چند ماه دیگه برم تو یه ۳ واحدی امیدوارم که خیلی ام بد نباشه

کودکی ۷ساله مادرش را برد بیمارستان، دکتر گفت:مادرت میمیرد!بچه گفت:کی؟؟دکتر گفت:پاییز!بچه گفت:پاییز کیه؟؟گفت وقتیکه برگهای درختان میریزند،بچه آمد خانه نخ و سوزن برداشت رفت تا تمام برگهای شهر را به درختان بدوزد!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما تو شیش واحدی زندگی میکنیم 

والا تا حالا صدایی از همسایمون نشنیدیم 

فقط صدای باز کردن شیرآلات شون میاد

#دختر کورد💎   میشه لطفا برای سلامتی نی نی تو دلم یه صلوات  بفرستی🧡                         
2740

سخته مخصوصا اگه همسایه ات توقع داشته باشه بچه ات گریه نکنه جیغ نکشه کارتون نبینه

در این حد بگم صبحها آهنگ میزاره گوش میکنم چیه دانلود میکنم پشتش پلی میکنم😶

صدای صحبتا هم بچسبی به دیوار میشنوی! همینجوری نمیاد.

مهمونی مصیبته...

I'm just a tired Mom with a part time job,please be kind and rational so i can be as nice as i usually am
ما تو شیش واحدی زندگی میکنیم  والا تا حالا صدایی از همسایمون نشنیدیم  فقط صدای باز کردن ...

یعنی ۶ واحد تو یه طبقه؟

کودکی ۷ساله مادرش را برد بیمارستان، دکتر گفت:مادرت میمیرد!بچه گفت:کی؟؟دکتر گفت:پاییز!بچه گفت:پاییز کیه؟؟گفت وقتیکه برگهای درختان میریزند،بچه آمد خانه نخ و سوزن برداشت رفت تا تمام برگهای شهر را به درختان بدوزد!

ما دو واحدیم دیگ اعصابم نمیکشه..قبلی ک عجوبه هایی بودن واسه خودشون این جدیده هم ک اومده شبا تا صبح بیدارن بدون رعایت کردن بعد روزا خوابن برعکس ما..من انقدر رعایت میکنم ک کسیو اذیت نکنم ولی هیچکس رعایت نمیکنه تو ساختمون 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

یعنی4تا کنار هم اگه آره که صدا زیاد میاد وحشتناک من حتی صدای طرف پشت تلفنشونو میشنیدم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
ما تو شیش واحدی زندگی میکنیم  والا تا حالا صدایی از همسایمون نشنیدیم  فقط صدای باز کردن ...

بچه کوچیک دارن؟؟ وقتی مهمون دارن یا دارین اذیت نمیشین؟؟ یه کم از مشکلاتش میگی برام

🤩
2706