2733
2739

خانومها من این کاربری رو ساختم که بیام ازتون کمک بگیرم. من 28 سالمه. 4 ساله با آقایی دوست شدم هم دانشگاه بودیم و بعد دوست شدیم هرکدوم در 2 شهر مختلف زندگی میکنیم من گیلانم و ایشون کرج .. هردو ارشد داریم ما از هرلحاظ در یک سطحیم از نظر زیبایی از نظر مالی از نظر سطح فرهنگ و خانواده و ... ... من توو این مدت پای همه چیزش موندم رفت سربازی منتظر شدم گفت باید دنبال کار باشم منتظر شدم. الان شغل خوبی پیدا کرده و مرتبط با رشته تحصیلیشه و توو یه نهاد دولتی کار میکنه و درامدش 5 تومنه. منم شاغل شدم.

اماااا خانوادش نمیزارن ما ازدواج کنیم هردو عاشق همیم .. 4 ماه پیش با اصرار و بااجبار خانوادش رو اورد خاستگاری ... الان 4 ماه گذشته و خانوادش برای تعیین قرار عقد یا حتی نامزدی پاپیش نمیزارن. مادرش یه خانوم نزدیک 70 ساله اما باور کنید به اندازه یه ادم 20 ساله برای مخالفت و جنگیدن انرژی داره ... خودم هربار بهش زنگ میزنم که حالش و بپرسم و اینا اکثر وقتا جواب تلفنمو نمیده اما خب دروغ چرا یکی دو بار مامانش تصویری از واتس اپ زنگ زد. 

ما خیلی عاشق هم هستیم و دلمون میخواد بهم برسیم از عشقم میخوام جدی تر با خانوادش حرف بزنه هی میگه باشه و بعدش میبینم اتفاقی نیفتاده. و حریف خانوادم نمیشم!

حالا سوال من از شما اینه

چند روزیه که مامانش عمل اب مروارید چشم انجام داده عشقشم میگه بیا بهانه عیادت یه یکی دو ساعت خونه ما که همو ببینید و باعث اشنایی بیشتر بشه. یعنی من برم کرج خونه یکی از فامیلا و این بین به مادرش سر بزنم. مامان خودم میگه اینکارو نکن کوچیک میشی

به نظرتون برم؟

به عشقت بگو از این پیشنهادای مسخره نده.

حرف مادرتو گوش کن

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نرو

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
2738

اصلا و ابدا نکنی این کار و 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا

هر چقد دماغتو براشون بالا بگیری همون قدرم میری بالا مغرورانه رفتار کن فردا پس فردا اگـه ازدواج کردینم حرف حرف مادرشه

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف