2733
2734
عنوان

خدا بکشتم.خاک توسرم با این اخلاقم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 744 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سرزنشت نمیکنم 

ولی من خودم اگه کسی حتی عزیزترین کسم بهم توهین کنه کم کم ازش سرد میشم 

مهری که سرد بشه دیگه گرم نمیشه فقط اینو یادت باشه

مهارت کنترل خشم یاد بگیر اون لحظه که عصبانی هستی حتی اگه حق با توهست چیزی نگو و خودتو کنترل کن واقعا با عصبانیت و پرخاش و توهین هیچ مشکلی حل نشده

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
2738
غذای خوشمزه  با کیک و دسر و آش مردا شکمو هستن

واقعا که مردا شکموان.  من هر روز غذای خوب میپزم . امروز شوهرم میگه کاش یروز بیام خونه ببینم دو سه نوع غذا پختی کیک دسر درست کردی میوه چیدی .🥴🥴🥴 بهش میگم مگه گشنه موندی میگه نه ولی یه نوع غذا میپزی کمم میپزی🤣🤣🤣 وای پوکیدم از خنده گفتم فکر جیبتو میکنم تو این گرونی مدیریت میکنم سر ماه کم نیاریم بازم حرف حرف خودشه

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 

وقتی اینجوری بی ابرویی کردی باید همینقدر بزرگ و جلو خانواده ات غرورتو بشکنی و عذرخواهی کنی و شرمنده باشی اصلا فکر نکن با کار های ساده و گل و فلان میتونی بخشیده بشی

هر چه در جستن آنی، آنی.