2733
2734
عنوان

به شوهرم گفتم حالاجوابش اسکرین📸📸📸📸

| مشاهده متن کامل بحث + 1213 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آفرین ب شوهرت 

ولی کااش تو پیام های بعدی نمیگفتی اونجوری 

مثلا میگفتی من چون خانومشو می‌شناختم قبلا همسایه بودیم به رسم ادب و احترام روم نشده سوار نشم

ولی در کل اشکال نداره

دیگ اصلااااا حرفشو پیش نکش و کشش نده

منم بخدا هم منو فحش میده هم یارورو😂😂😂😂 واسه همون به هیچ عنوان نمیگم مگه اینکه دیگه چیکار بشه ک ...

🤣شوهرمن خاهر مادر یارو رو میاره وسط بمن فحش نمیده..

وای شوهرمن خیلی کله خره خیلی خیلی

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟
2728
۵شبه عین ادم نخابیدم بدبختی تو تمام جلساتشم خودش بود نمیتونم بگم رفتاری کرده ک خوشم نیومده فقط خدا ...

بگو بریم خونه مامانم اینا.هان نمیشه بگو دلم تنگ شده یکم دور باش بزار ارامش پیدا کنی

بگو بریم خونه مامانم اینا.هان نمیشه بگو دلم تنگ شده یکم دور باش بزار ارامش پیدا کنی

مرخصی نداره

نمیدونم دلم اشوبه هی میاد نوک زبونم بگم باز میگم ولش کنم میگم بنظرت جمعه بگم خوبه؟مطب هم تعطیله نمیتونه واکنش یهویی نشون بده

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

گزارشش کن پلیس فتا

در زندگی یاد گرفتم: با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند😏با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند🙄از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود😏و تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم🙄و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم:۱-به همه نمیتوانم کمک کنم۲-همه چیز را نمیتوانم عوض کنم۳-همه من را دوست نخواهند داشت(فدای سرم😊)
مرخصی نداره نمیدونم دلم اشوبه هی میاد نوک زبونم بگم باز میگم ولش کنم میگم بنظرت جمعه بگم خوبه؟مطب ه ...

اخه منکه نمیدونم اخلاق همسرتو خودت بهتر میدونی میخوای همه چیزو نگو هان فقط بگو ک تو وات پیام فرستاده ک چطوری و اینا.نمیدونم من خودم از تو بدترم ولی شوهر من واکنش انی نداره از یطرفم فقط،میترسم تو بده بشی میخوای جمعه با ارامشو اینا یواش یواشبگو اخرشم بگو اگه دوست داره کار غیرقابل جبرانی نکنه یوقت بره طرفو بزنه اون شکایت اینا که ک بدتره

2740
۵شبه عین ادم نخابیدم بدبختی تو تمام جلساتشم خودش بود نمیتونم بگم رفتاری کرده ک خوشم نیومده فقط خدا ...

قربونت برم یارو رو تهدید کن بگو اگر شوهرم بفهمه خونت گردنه خودته یا چمیدونم بیوفت دنبالش آدرس خونشو پیدا کن بگو به زنت میگم به شوهرت چیزی نگو شر میشه 

دنیا پر از آدمهای خوب است اگر نمیتوانی یکی از آنهارا پیدا کنی،یکی از آنها باش..
قربونت برم یارو رو تهدید کن بگو اگر شوهرم بفهمه خونت گردنه خودته یا چمیدونم بیوفت دنبالش آدرس خونشو ...

اینا همه بیرون رفتن میخاد.من بخام برم بیرون ب همین سادگی نیست ک یا۹۰درصد خودش میاد میبره یا نتونه همیشه زنگ میزنه دوستش ک اژانس کار میکنه میاد منو میبره وایمیسه کارم تموم شه و برم میگردونه 

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
اینا همه بیرون رفتن میخاد.من بخام برم بیرون ب همین سادگی نیست ک یا۹۰درصد خودش میاد میبره یا نتونه هم ...

خب دوست قابل اعتماد نداری بره برات آمارش در بیاره

تاپیک اخرم

ولی میدونم به شوهرت بگی معلوم نیست چی میشه منم شوهرم خیلی حساسه اگر همچین اتفاقی برام بیوفته هیچوقت جرئت نمیکنم بهش بگم

2706