2737
2739

😐چرا همه میگن حق با اونه خب باشه قبول تند گفتی بهش ولی خب وسیله شخصیه شاید تو دوس نداشته باشی شلوارتو بپوشن ای بابا🙄😑اون نباید بهش برمی‌خورد بنظرم 😑😑😑

https://abzarek.ir/service-p/msg/669607

میدونی از چی حرصم گرفت؟

اینکه رفت سر کمدت.به نظرم یه جور فضولیه.خیلی حرکت زشتیه

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب من نمیگم داره ولی کلا بدم میاد دست خودم نیست.

کار خوبی می کنی البته مجرد و متاهل نداره ،هستن آدمهای مجرد که روابط دارن و ممکنه هزار جور بیماری داشته باشن ...آنقدر بیماری عجیب غریب هست که آدم می‌ترسه و کاملا درست هست این حساسیت

2731
ولی بازم دلیلی نداره آدم شلوار یه نفر دیگه رو بپوشه به نظرم.

اون که بله صد در صد مخالف کار عروسشونم ،خودمم لباسمو دوس ندارم به کسی بدم ،ولی این حرفشم که گفته متاهلا یه سری بیماریها دارن جالب نبوده خداییش 😂

به زن داداشت کار ندارم که رفته سر کمد شما .

ولی شما هر وقت شلوار می خری قبلش پرو نمیکنی .میدونی شاید چند نفر قبل شما پوشیده باشن .پس الکی اون موقع حساس شدی .

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 
2740

حالًا من ي روز دوستم اومده بود خونمون 

پري شد 

گفت شرت داري گفتم ن شون نو ندارم 

گفت يكي از شرتهايي ك وقت پري ميبوشيً بده 

واقعا تا چند ثانيه شوك بودم بعدش گرفت پوشيد 🤢🤮

از اون وقت ب بعد ديگه خونشون چيزي نميخورم 😐

دكتري هم داره تحصيل كرده س 😐😑

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )
نه میخواست یه مدت طولانی بپوشه ببینه بهش میاد یا نه.قرار بود بریم بیرون

خب پس من بهت حق میدم

منم هیچ وقت لباس از کسی نمیگم چون میگم شاید طرف بدش بیاد

ولی اون روز رفتم آزمایشگاه خون بدم با مادرشوارم بعد لباسم خونی شد بعدش مادرشوهرم یه لباس بهم داد منم بردم خونه شستم بعد بردم براش

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍
همینو بگو بی اجازه

وای خدا بعضیا چه پر رو هستن

من که بودم خیلی عصبانی میشدم بهش میگفتم اجازه هم خوب چیزیه.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
اون که بله صد در صد مخالف کار عروسشونم ،خودمم لباسمو دوس ندارم به کسی بدم ،ولی این حرفشم که گفته متا ...

منم با اون بخشش مخالف هستم 

ولی چه قدر این مدل آدما حرص درآرن