2752
2734
ارومیه خیلی گرون میدن واس همین میگم

همه جا همینه از تهران که بدتر نیست خواهر من جدیدا کل خریدام و تو آف میکنم پارسال زمستون پالتو ۵۰۰تومنی و ۲۵۰گرفتم جنسش عالیه ،بارونیه۳۸۰تومنی و ۱۵۰گرفتم امسالم حراج شهریور مانتو ۳۰۰تومنی و ۱۷۰گرفتم برای چی برم تو فصل بخرم پول الکی بدم

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مال من نیس دوسم فرساده میگه میخای عصری بریم بخریم

آهااان

والا چی بگم من‌جات باشم اینا رو نگاهم‌نمیکنم 

یه بار دوستم با ذوق گفت وای مانتو پیدا کردم خنک و تابستونی بعد باهم رفتیم ببینیم رفته بود از اینایی که وسط خیابون میذارن لباس پیرزنا 

حتی نتونستم نزدیک بشم انقدر بدم اومد 

حالا منم با دوست پسرم بودم آبروم رفت 😑😑

خیلی خوشحالم خرید ۲۰ هزار تومن و مهمونی میخواست بره پوشید رفت 😑😑

همه جا همینه از تهران که بدتر نیست خواهر من جدیدا کل خریدام و تو آف میکنم پارسال زمستون پالتو ۵۰۰توم ...

ن بابا اینجا خیلی گرونه...عاخه بیشتر جنسشون تورکه.پالتو خوبش زیر ی تومن نیس..چن روز پیش رفتم مغازه داداشم.ی سوتین ورداشتم دویست تومن!!!!!اما تورک

.
ن بابا اینجا خیلی گرونه...عاخه بیشتر جنسشون تورکه.پالتو خوبش زیر ی تومن نیس..چن روز پیش رفتم مغازه د ...

دیگه جنس خوب و گرون میدن 

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲
آهااان والا چی بگم من‌جات باشم اینا رو نگاهم‌نمیکنم  یه بار دوستم با ذوق گفت وای مانتو پیدا ک ...

گاهی ادم بین لباس ک اینجور میفروشن یچی قشنگ میبینه ولی روش نمیشه تو خیابون بشینه نگا کنه .ولی منم دلم میسوزه برا فروشندشون میگم گنادارن از بی پولی تو خیابون میفزوشن

گاهی ادم بین لباس ک اینجور میفروشن یچی قشنگ میبینه ولی روش نمیشه تو خیابون بشینه نگا کنه .ولی منم دل ...

کلا همین جوریه همه لباساش ارزونه 

هر کی یه مدلیه دیگه ولی من به تیپ اهمیت میدم درسته ظاهره ولی جزو شخصیت آدمه