2737
2734

عجق جان ها😐😂چون قول دادم و بچه ها خواسته بودن بزارم میزارم 

هیچ قصدیم ندارم جز سرگرمی و معرفی محصولاتی که راضی یا ناراضی بودم واسه کمک به خرید کردنتون چون لطف داشتید سلیقمو دوس داشتید😍❤️

دوستایی که گفتن تگمون کنمو تگ میکنم اگه خودشون تو تاپیک بودن دوباره تگشون کردم از الان پوزش میخوام @نیکی0   @silentart     @baharmee     @سوس_ماااست    

@mahsaaa_79     

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

عکسا چون با گوشی گرفتم یکم دیر لود شد اعصبانی نشید😑❤️

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

اولیش این نیم تنه کشه 😑😂

ایا پر بازدید میشود👋؟ 

مسئله.این.است# 😐

💚💚هرکی دید صلوات بفرسته برای سلامتی همه مامانا💚💚

اگه پربازدید شد فقط (لایک نشود)حوصله ندارم پاک کنم😑هستم ولی خستم

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  
2706