2733
2734

سلام کسی نمیتونه راهنمایی م کنه ، 

جنین فریز شده دارم که در مرکز جنین شناسی جهاددانشگاهی اهواز نگهداری شده الان بکارم فقط توی بیمارستان آریا ای وی اف انجام میده، بین و جهاد و آریا گیر کردم باهام همکاری نمیکنن چه کنم؟😭😭😭

خدایا شککککککککککر......دخترم به دنیا اومد ...یلدای من ...همه زندگی من و بابایی

جهاد میگه از آریا تانک ازت ( مخزنی برای حمل جنین ها) بگیر بیار جنین ها ببر ، آریا میگه من ندارم خود جهاد باید بهت بده ،جهاد هم زیر بار نمیره میگه نمیدم ندارم 

خدا هیچ کس معطل و درمانده نکنه واقعا موندم چه کنم؟😞😭😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هزینه فریز چقدشد؟

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
2740
خودت نمی تونی تهیه کنی از جایی

همه جا رفتم نمیدن ،میگن جایی که جنین عا رو نگه داشته باشد بده ،جهاد هم زیر بار نمیره 

همه جا رفتم نمیدن ،میگن جایی که جنین عا رو نگه داشته باشد بده ،جهاد هم زیر بار نمیره 

اینجوری میکنن که همونجا انتقال بدی ،جهاد دانشگاهیه دیگه ،منم از رویان رفتنم پشیمونم فقط بلدن جهادی جیب ملتو خالی کنن