2733
2739
اینجور ادما واقعا از اخرو عاقبتشون نمیترسن؟زمان پیری و از کار افتادگی کیه که به دادشون برسه؟

کلامت طلااا.منم همیشه همینو میگم.الان دیگع کرونا اومده هیچکس نمیدونه فردا زندس یا مرده بخدا دو ساله ما برشکست شدیم یبار نمیگه چیزی دارین بخورین.چند بار شوهرم ازش درخواست کمک کرده گفته ندارم پیش همه هم میگه این داره و پولداره دروغ میگه.کلا از هیچی نمیترسه.به همه ننگ میچسبونه.راحت میگه فلانی خرابه.و قضاوتای نابجا از هیچیم نمیترسه.دوتا پسر داره برای اون پسرش خونه و ماشین و همه کاری کرده و برا ما هیچ بعد مریض شد دختر نداره شوهرم نداره اون پسر عزیزدردونش الکی گفت من ماموریتم شوهر من کولش میکرد میبرد دستشویی اما بعد خوب شدنش یه خنجری بهمون زد که نگفتنیه.دیگه شوهرم باهاش قطع ارتباط کرده بمیره هم نمیره سراغش.ببینم کی میخواد بدادش برسه

سلام عزیزم

به نظر من گام اول برای صمیمی شدن روابط بین مادر شوهر و عروس رو مادر شوهر باید برداره.وقتی مادر شوهر هنوز عروسشون نشده دعوا راه میندازه که مهریه رو کم کنه یا دعوا راه میندازه که نتونی که حلقه ای که دوست داری بخری رو من از شما میپرسم چطوری باید عروس خوب و مهربون باشه؟وقتی جز خاطرات بد خاطره ی دیگه ای از مادرشوهرت نداری چطوری میشه خودتو تو دلش جا کنی؟

من مادرشوهرم برای اینکه نتونتم حلقه مورد علاقم رو بخرم با فروشنده دعوا راه انداخت و فروشنده هم گفت بمیرم بهتون حلقه نمیفروشم.تازه سر بله برون اندازه عرف برای من مهریه تعیین شد و همه امضا کردن نزدیک عقد دعوا راه انداخت که باید مهریت ۱۴ تا سکه باشه.کلی اتفاقات دیگه هم بینمون افتاده فقط دوتا نمونشو گفتم.هیچ وقت نگین عروسا بدن یا کرم میریزن

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلامت طلااا.منم همیشه همینو میگم.الان دیگع کرونا اومده هیچکس نمیدونه فردا زندس یا مرده بخدا دو ساله ...

چی بگم

واقعا ادم میترسه از اینهمه کینه و بدجنسی😨😰

ماکه در سایه ی خورشید 🌞معذب بودیم، چشممان کور سزاوار همین شب بودیم🌚
2731
ما یبار بخاطر خواهر شوهرم مجرده ، کلا محرمو بااونا بودیم بخاطر اون تاسوعا و عاشورا رو رفتیم خونه عمو ...

خواهر شوهره منم همینه، ادم یاد بگیره از کسی انتظار توقع نداشته باشه از هیچی ناراحت نمیشه

بعضی هز مادرشوهرام خوب باشه عروس کرم میریزه اخه 

سلام عزیزم میشه لطف کنید درخواست دوستی منو بپذیرد لطفا، من توی تاپیکی دیگه ای نظر گذاشته بودید درخواست دوستی دادم ممنون میشم قبول کنید که ازتون راهنمایی بگیرم متشکرم