2737
2734
عنوان

داداشای شما چی دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 354 بازدید | 37 پست

دیپلم داره 

شغل داره ماشینم داره

اما همش بد بیاری داره برا ماشینش

تازه کوچولوعم هست  حالا به زن فکر نمیکنه🤞😌😌

▪︎♡تیکر بارداری نیست♡▪︎♡درخواست دوستی ندید لطفا♡▪︎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دلم برای داداشم میسوزه 31ساله شده دختر خوب نیس بهش معرفی کنیم خیلی دوس داره ازدواج کنه سرسامون بگیره ولی کسی نیس خیلی مظلومه چشم پاک ..خونه ماشین داره ..خیلی دم اذان براش دعا کردم خدایا کمک همه جوونا کن یه دختر خوب پاک مثل خودش سر راهش قرار بده

خدایا زندگیم را می‌سپارم ب دست های مهربان تو 
2728
2738
نه عزیزم همشون زن و بچه دارن 

خب خداروشکر ..من ک داداشم زن گیرش نمیاد ک .31ساله هست .آنقدر براش دعا میکنم کاش یه دختر خوب نصیبش بشه

خدایا زندگیم را می‌سپارم ب دست های مهربان تو 

داداشم داره برا لیسانس میخونه .هنوز خدمت نرفته.ی دختر رو براش درنظر گرفتیم .انشالله بعد سربازی😀

از99/12/20تــــا 1400/7/1______الحمدلله، یَا رادَّ ما قدْ فاتَ : ای برگرداننده آنچه ازدست رفته،،   در آدمیعشقی ودردی وخارخاری وتقاضاییهست،که اگر صد هزار عالمملک او شودکه نیاساید،و آرام نیابد،این خلق بتفصیل درهرپیشه وصنعتی ومنصبی وتحصیل نجوم و طب وغرذلک میکنندو هیچ آرام نمیگیرند،زیرا آنچه مقصود است،بدست نیامده است،اخرمعشوق را دلآرام میگویند،یعنی که دل به او ارام گیرد،پس بغیر چون ارام وقرار گیرد،این جمله خوشیها ومقصودها چون نردبانیست،و چون پای نردبان جای اقامت و باش نیست ازبهر گذشتن است،خنک اورا که زودتر بیدار و واقف گردد تا راه دراز بر او کوته شودو دراین پایه های نردبان عمر خود راضایع نکند...             

قدیما همینکه یه پسری می رفت سربازی براش پوئن مثبت بود ،کارت پایان خدمت رو میدیدن بهش دختر میدادن ...الان هر چی داشته باشی از مدرک و کار باز میذارنت رو ذره بین ...جالبه با همه وسواسی که به خرج میدن سر دو ماه آخرش طلاقه...کجای کار می لنگه واقعا🤔یه چند سالیم میشه این حساسیت ها به دختر هم سرایت کرده یعنی کارو سرمایه باید داشته باشه وگرنه خواستگاراش خیلی کم میشن ...فکر کنم نسل ایرانی رو به انقراضه

داداش من  44سالشه هیچی نداره اجاره خونه بابامو میخوره با وقاحت زنشم انقدر رفت خونه مامانش خاله بازی کرد کرونا اورده برامون اومدم بچشو نگه دارم خودمو و شوهرمو پسرم همه مریضیم خیلی ازش متفرم تازه با این مریضیش باز پا میشه میره خونه مامانم اینا اونارم مریض کنه

2706