2737
2734
عنوان

بچه ها چرا من باهرکس دوست میشم اولش قصدشون ازدواجه بعد ولم میکنن😏

| مشاهده متن کامل بحث + 645 بازدید | 79 پست

الان تعداد خیلی خیلی کمی از هم جنسای من قصد ازدواج دارن حتی کسی که وضع مالی خوبی هم داره میگه برم ازدواج کنم که چی پس گول این حرفا که قصد ازدواج دارن و فلانو نخورین 

چشم بد دور که هم جانی و هم جانانی ❤️Nazli❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه من دوست پسر قبلیم شرایطشم داشت ولی بعد تموم شدن رابطمون رفت دختر خالشو گرفت.

میدونم خو اکثر پسرا همینن قبل ازدواج میخوان یکم خوش بگذرونن بعدم میرن دختر منتخب مادرشونو میگیرن .مخصوصا اگه دوست دختره خیلی خودشو خاکی بگیره و فکر کنن محتاج شوهره بدتر میکنن .به نظر من اخلاقایی مثل شما دوست پسر داشتن به دردش نمیخوره .دوست پسرا دوست دختر گرگ میگیرن 😁نه یه دختر صاف و ساده و بی توقع مثل شما رو 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
خوب شاید تو رو واسه دوستی میخات فقط، بازی نخور از آدمای اینجوری، ازدواج بهانه خیلیاستااا

عزیزم اخه من که زور نکردم اون اقارو. روزی ک منو دید انقدر به به چه چه کرد گفت همونی که میخوام ولی به آب خوردنی توی یه قهر ساده ولم کرد الانم عین خیالش نیست.واقعا بعضی از ادما باور ادمو خراب میکنن.تو اولین دیدار خوششون میاد ازم ها بعدش نمیدونم چی میشه

تو زمانی بزرگ شده ای که دیگر از هیچ چیزی تعجب نکنی👌
2731
بگو

‏رفتم دندونپزشکی برای جراحی دندون عقل...
دکتر اومد کارشو شروع کنه گفت :
نترس محسن، ی جراحی کوچیکه...نترس محسن،  ی جراحی کوچیکه نترس چیزی نیست...
گفتم باشه چشم دکتر  ولی من محسن نیستم
گفت میدونم، محسن اسم خودمه عزیزم!😳🤔😁☝🏽

من اینجا جز دو تا دوست قدیمی کسی رو نمیشناسم، به من برای موندن انگیزه بیشتری بدین😂
من ازدواج کردم بچه هم دارم بر عکس شما چه خواستگار چه کسی که با خودم آشنا میشد حتی برای دوستی قصدش از ...

ولی من خودمو همیشه دست پایین گرفتم. درسته شاید مشکلم همینه .ولی همیشه فکر میکردم هرچی خاکی تر و خودمونی تر باشی بیشتر میخوانت.دم دستی نبودما ولی بیش از خد خودمو کوچیک میکنم بعد از یه مدت  که  از رابطم میگذره

2740
الان تعداد خیلی خیلی کمی از هم جنسای من قصد ازدواج دارن حتی کسی که وضع مالی خوبی هم داره میگه برم از ...

نه اقا اونایی ک با من بودن واقعا قصد ازدواج داشتن چون زودی بعد از من با فامیل و اشنا ازدواج کردن. مساله بازی دادنه و اینکه ادمو از خوب بودن پشیمون میکنن

ولی من خودمو همیشه دست پایین گرفتم. درسته شاید مشکلم همینه .ولی همیشه فکر میکردم هرچی خاکی تر و خودم ...

درسته مهربونی ولی یکم جدی بابد باشی نه البته بد اخلاق چون زیادی که ادم مهربونه همه فکر میکنن هر کاریم بکنن اون ادم ناراحت نمیشه و گذشت میکنه

[QUOTE=157483937]میدونم خو اکثر پسرا همینن قبل ازدواج میخوان یکم خوش بگذرونن بعدم میرن دختر منتخب مادرشونو میگیرن بله درسته. کاش منم بلد بودم گرگ باشم. ولی اینا ذاتیه عزیزم هرچقدرم سعی کنم یجایی دلم برای طرف میسوزه 

[QUOTE=157483937]میدونم خو اکثر پسرا همینن قبل ازدواج میخوان یکم خوش بگذرونن بعدم میرن دختر منتخب ما ...

سعی نکن ذاتتو تغییر بدی .به نظرم وارد این روابط نشو کسی که بخوادت واسه ازدواج شماره پدر مادرتو میگیره نه خودتو .البته صلاح زندگیتو خودت میدونی عزیزم 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
درسته مهربونی ولی یکم جدی بابد باشی نه البته بد اخلاق چون زیادی که ادم مهربونه همه فکر میکنن هر کاری ...

جدی یعنی چطوری؟مثلا تو قهرا چطور رفتار کنم؟!

جدی یعنی چطوری؟مثلا تو قهرا چطور رفتار کنم؟!

نمیدونم چطور توضیح بدم.... نیاز به بد اخلاقی یا اینکه از بالا به دیگران نگاه کنی نیست ولی وقت و بی وقت تماس نگیری کادو ندی منتظر تماس طرف باشی حتی اگه خیلی دیرتر از اون تایمی که گفت تماس نگرفت همچنان وایسی خودش زنگ بزنه بیخودم دعوا راه نندازی وقتیم قهرید بمونی طرفت بیاد دوباره شروع کنه. نه منت کشی که کلمه جالبی نیست تماس بگیره. همه جوره قابل اعتمادش باشی اگر طرف مقابلت ادم درست و لایقی باشه و قصدش ازدواج باشه مطمئن باش به ازدواج ختم میشه.