2733
2739
عنوان

حس ششمی 😀😀😀

| مشاهده متن کامل بحث + 240 بازدید | 74 پست
شما حس ششمی هستی ؟

نه گلم جنبه فان داشت

صبر کن بچها بیان

ولی خیلی سخت نگیر اینجا دروغگو زیاده 

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سفید پوست صورت  پرو بامزه ایی داری از لحاظ طاهری خوشگلی فک کنم  فک کنم دوتا بچم بیاری🤔🤔 ...

ب منم در مورد عشقم بگو 

عزیزم وقتی میبینی بحثت با کسی ب جایی نمیرسه بگو حق با شماست هم اون طرف اروم میشه هم اعصابتو از دستش نجات دادی ،احترامتم نگه داشتی   
نه گلم جنبه فان داشت صبر کن بچها بیان ولی خیلی سخت نگیر اینجا دروغگو زیاده 

آره خدایی ..

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️
2731
عزیز میشه بگی کی نامزد میکنم مشخصاتش؟ حس آقای مد نظرم به من چیه چرا اومد چرا رفت؟دیگ میاد؟چی فکر ...

یا خوده خدا مگه من فالگیرم😄😄😄😄😄

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              
به من بگو کی ازدواج می کنم

گلم من با اسی شوخی گردم،،استیکرم برای همین گذاشتم

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2740
سفید پوست صورت  پرو بامزه ایی داری از لحاظ طاهری خوشگلی فک کنم  فک کنم دوتا بچم بیاری🤔🤔 ...

میشه درموردمنم بگی وحست درمورد ازدواجم چیه

بعدصفریاامسال میشه؟ باکی؟ 

اگه میشه یه صلوات مهمونم کنین...مرسی  راستی توی تاپیک های ختم ونذر یامذهبی تگم کنین.پیشاپیش ممنون والتماس دعا  

من کی ازدواج می کنم؟ اسم شوهرم  چیه؟ شغلش چیه؟ 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
یا خوده خدا مگه من فالگیرم😄😄😄😄😄

حالا هرچی میتونی بگو بهم

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️
آره خدایی ..

ی خانومی اینجا تو ی تامیک ادعا خداییی میکرد دیگه،،،چند روز بعدش تو ی تاپیک دیگه خودش دنبال حس ششم بود،،من گفتم انکار کرد تا اسکرین حرفاش فرستادم براش 

2706