2752
2734
عنوان

عکس اتاقم +خریدام 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 26931 بازدید | 482 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نظرات و‌یخونم ادامه عکسار رو میزارم دوس دارین؟

اتاقت خیلی خوشگل خریدهات هم نازن ان شاءالله به سلامتی و شادی استفاده کنی عزیزم

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
2731
آخه کجای دنیا میان عکس جوراب و روتختی و کیف میزارن مردم میان به به چه چه کنن بخدا حرفم غلط نیست.همی ...

نه عزیزم ۱۳۷۸ تا سکه بچه هامونو پر توقع میکنه

❤️😍I'M BLESSED 😍❤️
وای بعصی ها چقدر بی ادبن.طرف حتما پول داره بابت پولش زحمت کشیده هر چی دوس داره میخره.میدونی ادیت میش ...

کاش استارتر هر تاپیک میتوتست خودش بعضیا رو از تلپیکش پرت کنه بیرون .دیلیت داشت عالی میشد

آخه کجای دنیا میان عکس جوراب و روتختی و کیف میزارن مردم میان به به چه چه کنن بخدا حرفم غلط نیست.همی ...

بچه جون نیا تو تاپیک به پرتوقعی دچار بشی ما همه بزرگیم    

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔

کجای دنیا انقد مردم غم وغصه دارن ک با این چیزای کوچیک برا چند دیقه سرگرم میشن و ذوق میکنن...شما اکه از خوشی دیگران ناراحت میشی ب فکر درمان باش گلم

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
2706