2737
2739
عنوان

چقد درزمان مجردیتون خونه پدرتون راحت وازاد بودین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 377 بازدید | 54 پست
اخه ۲۶سالمه ازاین ناراحتم ک دوستام همشون اکثرا باهم درحال کافی شاپ رفتنو بیرون رفتنو گشت وگذار و تفر ...

دانشگاه یا سر کار میری؟

باهاشون این مسئله رو در میون بذار دیگه بچه ۱۰ ۱۱ ساله ک نیستی شما 

بابام یذره گیر بود .همیشه باید ازش اجازه میگرفتیم .خونه دوست موستا که اصلا نمیزاشت بریم .ولی من به م ...

من مامانم تا بابام ندونه اجازه نمیده😂میگه اگ اتفاقی بیوفته باباتون ازمن میپرسه ک چرا بهش نگفتم😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه ۲۶سالمه ازاین ناراحتم ک دوستام همشون اکثرا باهم درحال کافی شاپ رفتنو بیرون رفتنو گشت وگذار و تفر ...

بنظر من که برو.من مجردیم خیلییی خوب بود همه جا میرفتم دانشگاهم راه دور بودم کلااا از دبیرستان دیگه مستقل شدم اما دوران دبیرستان خیلییی بابام گیر میداد چادر بزن بیرونم تنها نمیزاشت برم تا دانشگاه رفتم یروز دیگه چادر نزدم بلبشویی شد اما من گفتم خوشم نمیاد عادت کردن دیگه کم کم همه جا میرفتم تنهایی الانم راضیم چون شوهرم اصلااا نمیزاره تنها بیرون برم خیلی سختمه همش دلم تنگ میشه برا ازادی هام .شوهرم خیلی مهربونه و اصلا هم دیکتاتور نیس هرکاریم بخوام برام میکنه اما هیچ رقمه نمیتونم راضیش کنم تنهایی برم بیرون.البته میگه چادر بزن هیچ ارایشی هم نکن و برو من دوس ندارم 

من دانشگاه شهر دیگه  بودم، خودم می رفتم و می اومدم. خیلی راحت بودم. مستقل بودم تو تصمیم گیری&n ...

دانشگا ی شهره دیگ خیلی تاثیر داره رو این کم شدنه حساسیتو نگرانی خانواده ها من دارم دعا میکنم استخدامی ی شهر دیگ قبول شم ک خانوادم کمترنگرانم باشن

2731

نه کاری نداشتن 

به تنهایی گرفتارند مشتی بی پناه اینجا      من با یقین کافر ، جهان با شک مسلمان !        آن هایی که اصرار دارند عقاید آن ها تمام حقیقت دنیاست ! و به دنبال شما میدوند تا اثبات کنند خودشان‌ با فکرشان قوم برتر اند ! و مخالفان آن ها در قلبشان مرض است ! آن ها قوم برتر در جاهلیت فکری اند
نه  من و خواهرم هر روز میرفتیم الان خواهرم مجرده شاید در روز چار پنج بار بیرون بره هر دفعه ب خا ...

اکثر دوستای خودمم همینجورین واسه همین این شرایطمو دوس ندارم ،من میدونم اگ بگم میذارن برم بیرون اما خو اگ ماهی ی بار مثلا هرهفته بگم میخام برم بیرون اجازه نمیدن 

اگه تجربه الانمو داشتم مجرد میموندم پولامو جمع میکردم خودم مستقل میشدم هرجور که میشد اصلا شاید مهاجرت میکردم امکانشم بودم ولی خریت کردمو بچگی

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍
2740
دانشگا ی شهره دیگ خیلی تاثیر داره رو این کم شدنه حساسیتو نگرانی خانواده ها من دارم دعا میکنم استخدام ...

از مجردیت لذت ببر ازادی نعمت بزرگیه.گاهی که تنهام چند دقیقه تو خیابون حس میکنم همه میخوان منو بخورن اصلااا یادم رفته ازادی چه مزه ای بود

چرا اینجا همه میگن خانوادن نگرانن حق دارن اونوقت اگه یکی شوهرش نزاره بره بیرون میان میگن وای خودت عا ...

دقیقاااا حتی تو قانون داریم دختر تو سن من این حقو داره ک حتی جدا زندگی کنه و بدون اجازه پدرش بره سرکار حتی

مسلما هر خانواده‌ای قواعد و اصول خودش رو داره.

اون چارجوب های کلی رو رعایت میکردم ولی کاملا آزاد بودم. هر جا میخواستم اجازه میدادند... اصلا نیاز به جواب پس دادن نبود ولی خودم دقیق میگفتم که کجا هستم یا کجا میخوام برم.از بچگی راحت اجازه میدادند که تولد و اردو برم.

ولی از نظر عواطف و محبت و راحتی خوش نمیگذشت بهم و برای همین مجردی شاد و خوبی نداشتم.

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
بنظر من که برو.من مجردیم خیلییی خوب بود همه جا میرفتم دانشگاهم راه دور بودم کلااا از دبیرستان دیگه م ...

من تودوران دانشگام خیلی ازاد بودم از صب تاشب میگفتم میرم دانشگا دیگ اون وسطا ساعاتی ک درس نداشتم بادوستام بیرون بودیم اصلا خانوادم سختگیر نبودن ک بگن توچرا هروز صب تا شب دانشگاهی یا کلاس بخام برم گیر نمیدن ب پوششم اصلا گیر نمیدن ب مو بیرون بودنم گیر نمیدن تنها حساسیت بیرون رفتن زیاد

2706