2733
2734
می سازم ولی گاهی تو فشارم ی حرفایی میزنم

نزن اگ زمانی وضعش خوب بشه همون حرفا رو تو سرت میزنه و میگه زن زندگی من نبودی ک این حرفا رو نزدی و ازت سرد میشه دستی دستی زندگیت رو خراب نکن

چیکار کنممم حالاااا

نیاز به یه خانوم برای صیغه بارداری و یا رحم اجاره داریم یه خانوم با انصاف و با خدا که بتونه ما رو از این بدبختی و در به دری۹ ساله نجات بده

غم فروش دوره گرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید جالب نبوده جوابم ولی منطقی بود برای اون کاملا پذیرفت

جوابتون رو چندبار تایپ کردم و پاک کردم،چون نمیدونم تا چه حد ظرفیت دارید ترجیح میدم فقط براتون آرزوی خوشبختی کنم

2731
نیاز به یه خانوم برای صیغه بارداری و یا رحم اجاره داریم یه خانوم با انصاف و با خدا که بتونه ما رو از ...

برای رحم جایگزین باید تشریف ببرید مراکز ناباروری،همونجا واسطه ها شما رو به کیس های رحم جایگزین وصل میکنن و تمام قراردادها قانونی و زیر نظر مرکز بسته میشه که خدایی نکرده بعد مشکلی پیش نیاد،اینجا کمکی بهتون نمیشه

برای رحم جایگزین باید تشریف ببرید مراکز ناباروری،همونجا واسطه ها شما رو به کیس های رحم جایگزین وصل م ...

بله تمام مراکز رفتیم ماشاالله دلال ریختن مثل کنه به جون خانواده های گرفتار و قیمت نجومی میدن

غم فروش دوره گرد
آره از همین خیلی میترسممم

بنظر من دیگ بهش نگو و بهش بیشتر محبت کن و پیام عاشقونه بش بیشتر بده و وقتی میگه تو فشاری برو بگو من عاشقتم زندگیم‌پیش توعه کجا برم دلبری کن و هیچوقت بد نگو بهش ی روز ک بخودت میایی میبینی جواب صبور بودنت و خوب بودنت چقدر تو زندگیت تاثیر گذاشته

2738
بنظر من دیگ بهش نگو و بهش بیشتر محبت کن و پیام عاشقونه بش بیشتر بده و وقتی میگه تو فشاری برو بگو من ...

مرسی عزیزم

اون این طور گف دیشب بهش گفتم خیلی ناراحت میشم اینطور بهم میگی ی کاری نکن واقعن بهم بر بخوره و کاری ک نمیخوام بکنم

مرسی عزیزم اون این طور گف دیشب بهش گفتم خیلی ناراحت میشم اینطور بهم میگی ی کاری نکن واقعن بهم بر بخ ...

خوب دارید در ادامه ی اشتباهتون اشتباه بعدی رو مرتکب میشید،حالا اگه مدام با جدایی چه مستقیم چه در لفافه تهدیدش کنی باز کم میاره و میگه خوب برو،اون موقع باز شما ناراحت میشی،فقط وقتی باید حرف از جدایی زد که واقعا قصد جدایی دارید،راهش اینه که دیگه از این به بعد سعی کنی درکش کنی و دیگه مقایسش نکنی،انشاءالله شرایط اقتصادیتونم بهتر بشه

خوب دارید در ادامه ی اشتباهتون اشتباه بعدی رو مرتکب میشید،حالا اگه مدام با جدایی چه مستقیم چه در لفا ...

بذار ی چیزی بگم من خودم گند زدم شوهرم قبلن هیچ از این حرفا نمی زد انقد گفتم میخوام برم اینجور پر رو شد خاک تو سرم

بذار ی چیزی بگم من خودم گند زدم شوهرم قبلن هیچ از این حرفا نمی زد انقد گفتم میخوام برم اینجور پر رو ...

خوبه که متوجه شدید،بله وقتی زیاد بگید قبحش میریزه و کم کم طرف مقابل هم خسته میشه و میخواد کاری کنه که دیگه به عنوان یک اهرم فشار این موضوع رو علیهش استفاده نکنید،دیگه این حرفا رو نزنید حل میشه

2706