2737
2739

من هیچی ک توش پروتئین گاوی باشه دیگ نخوردم ولی چرا این خون توی مدفوع رفع نمیشه

سعی میکنم ازین جمله باباپنجعلی توی زندگیم استفاده کنم"بود بود، نبود نبود!

بچتون چند وقتشه؟پسر من هشت ماهشه به همه چی حساسیت داره.حساسیت به پروتئین گاوی از نوع شدیدش داره.شیر خشکیه.شیر سیمیلاک توتال کامفورت میخوره که خیلی سخت گیر میاد.غذا کمکی هم فقط فرنی و سوپ میتونه بخوره دیگه به همه چی حساسه

کنجد انواع کیک ها ارده وخیلیییی چیزای دیگه هم هست که نباید بخوری چون بچه های اینجوری معمولا الرژی هم دارن شیرخشک بدی بهتره

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دخترم حساسیت داشت باید شی  کمکی میدادم ک شیر پپتی نوشت و خودمم س ماه گف رعایت کن  منم دستو پا شکسته رعایت کردم اما بچم از بین رفت کمبود وزنش ازهمون روز شروع شد الان ماهی ۲۵۰ گرم فقط اضافه میکنه

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
2728
بچتون چند وقتشه؟پسر من هشت ماهشه به همه چی حساسیت داره.حساسیت به پروتئین گاوی از نوع شدیدش داره.شیر ...

۴ماهشه بخدادیگ نمیدونم چی بخورم اگ بدونم ب چ چیزای حساسه خب اصلا لب نمیزنم 

کنجد انواع کیک ها ارده وخیلیییی چیزای دیگه هم هست که نباید بخوری چون بچه های اینجوری معمولا الرژی هم ...

دکترگفت۶ماهگی رفع میشه نمیدونم دیگه 

2738

اره بیشکویت و کیک ها هم ک شیر خشک دارن داخلشون اینارو م نخور 

سفیده تخمرغم نخور 

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔

تست آلرژی بگو دکتر براش بنویسه.برای پسر منم دکتر تست آلرژی نوشت الان میدونم به چه چیزایی حساسه

دکترگفت۶ماهگی رفع میشه نمیدونم دیگه 

پسرمن یکسالگی خوب شد

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
دکتر من گف ماهی هایی ک سیاه هستن نخور کنسروجات لبنیات بادمجان بادام درختی و چندتا چیز دیگ رو گف اصلا ...

من بادام درختی میخورم نکنه مال اونه😮

تست آلرژی بگو دکتر براش بنویسه.برای پسر منم دکتر تست آلرژی نوشت الان میدونم به چه چیزایی حساسه

جدی هست همچین چیزی هزینش چقده

پسر من هشت ماهشه هنوزم داره.یه کاربر اینجاس به اسم مرمری، پسرش سه سالو نیمس هنوزم حساسیت پروتئین گاو ...

وای چقدسخته

2706