2733
2739
عنوان

دارم جوری وانمود میکنم که انگار دیشب بهم خیانت نشده!

| مشاهده متن کامل بحث + 1436 بازدید | 123 پست
۱۷

ای بابا...دختر خوب تو الان باید تو مدرسه با دوستات تو سرو کله هم بزنین ن بشینی غصه خیانت شوهر بخوری...شوهرتم لابذ سنش کمه

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درحد بیرون رفتن دنباله این و این دوستمم زنگ زد گفت شوهرت دنبالم و شماره میخواد

متاسفم ولی اینجوری ادامه بدی فقط خودن اذیت میکنی 

تف تف تف                                                                                                                                                                                                               تف تو این زندگی فقط  داری میخونی دوتا تف هم شما بریز 🤮                                                                                                                                  عقدی بدبختم😭چیه خشکل بدبخت ندیدی؟؟ 🤬🤫🤐تیکر عروسیمه االبته اگه خدا بخادا😬👏                                                                  
2728

خیانت جوابش فقط جداییه ...خیانت حد نداره .قرار نیست که حتما برن تو رختخواب که اسمش بشه خیانت ...طرف از وقتی شماره رو داد دیگه خیانت کرده ، اگر هنوز خیانت جنسی نکرده ، فرصتش پیش نیومده وگرنه تصمیمش رو از اول داره .

اینایی که میگن خیانتش در چه حد بوده رو درک نمی کنم .

تو گوگل بزنی تعبیر خواب پاموه ، معنی روانشناسی خواب ها رو نشون میده :)  
خیانت جوابش فقط جداییه ...خیانت حد نداره .قرار نیست که حتما برن تو رختخواب که اسمش بشه خیانت ...طرف ...

میدونم به خصوص خانواده اینا همشون خیانت کارن خواهرشوهرم بچع داره بازم خیانت میکنه بردار شوهررمم متاهله کلا خانوادگی اینجورین درس بشو نیستن اینو میفهمم

2740
میدونم به خصوص خانواده اینا همشون خیانت کارن خواهرشوهرم بچع داره بازم خیانت میکنه بردار شوهررمم متاه ...

خوب چه بدتر ، ظاهرا ژنتیکی هم هست   جداندردندرجد خیانت کارن  

تو گوگل بزنی تعبیر خواب پاموه ، معنی روانشناسی خواب ها رو نشون میده :)  
عزیزم منظورم این نبود کار بدی نکرده فقط جنبه اطلاع رسانی داشت  بعضیا که میگن طلاق اگه بفهمن ک ...

خب عزیزه من خودم شخصه خیانتو با چی شروع میکنم؟؟ با آشنایی خب به نظرتون یه خیانت چطوری تشکیل میشه؟؟ و چطوری

عزیزم منظورم این نبود کار بدی نکرده فقط جنبه اطلاع رسانی داشت  بعضیا که میگن طلاق اگه بفهمن ک ...

خواهرشوهرم  وقتی از این کار دست کشید شوهرمم میکشه خواهروشهرم درحدی بود رفته بود امام زاده قسم خورده بود اینکارو نمیکنم فرداش رفت با چند نفر گشت

ادامه تحصیلم ندادی بعد ازدواجت

کـــــــاربـــری ســـــومه حلال نمیکنم. اونایی ک الکی گزارش میزنن و باعث شدن تعلیق شم از نی نی یارهم شاکی ام که هرچی تماس میگیرم و پیام میدم جوابگو نیست 😑
2706