2733
2734
عنوان

عکسای قبل وبعدخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 6558 بازدید | 215 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

لایک لطفا

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2728
وای چقدر دوره پیام نوشتن چند خط تبلیغات آخه😣

اینکه تبلیغ میزارن عب نداره خب از تبلیغ پول درمیارن اینکه تبلیغو میزارن وسط تاپیک عیب داره😐انگار سایت تبلیغاتیه وسطشم یکم نی نی سایته😂

2738
اینکه تبلیغ میزارن عب نداره خب از تبلیغ پول درمیارن اینکه تبلیغو میزارن وسط تاپیک عیب داره😐انگار سا ...

همون

من هی دستم اشتباهی میخوره بهشون

حداقل یه نوار کناری درست کنن اونجا تبلیغ بزارن

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی

من وقتی دنبال کامنتایم تا وقتی میخام پیداشون کنم 

خودم تو تبلیغات گم میشم 

من تنها اینجورم یا همه اینجورن

شبیه  جمعه بازاره از شلختگی 

اگه دوست داشتید برای  تو راهی من یه صلوات بفرستید😘ممنونم ازت❤️ 
2706