2733
2734
من چون  نامزدم اسفند ماه فوت شد و ما يكم اسفند يه رابطه ى سطحى داشتيم و من تا الان درگير توهم ب ...

نه دیگه نیستی احتمالا

ولی خواهر من اگه عقد نبودی.... تا عقد نکردی اصلا دور رابطه رو‌چه سطحی چه غیر سطحی خط بکش.خیلی از ازدواجا تو نامزدی و عقد بهم میخوره این وسط مردا فقط یکم ضرر مالی میکنن همین ولی زن ها ضررهای گوناگون

من همیشه ۱۲ میخوابم ۶بیدارم

الان سه هفته س بخاطر کرونا خواب و بیداری ندارم همه چیز قاطی شده دیشب همسرم ایتقدر سرفه کرد نخوابیدم الان یکساعت تخت خوابیده منم خوابم نمیره دیگه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون نمیتونم بخوابم حتی اگه بخوام

واسه نفرتی که تو دل همه جا دادی واسه رسیدن به همین لحظات پایانی،این یکیم واسه فقر تحمیلی حوادث طبیعی واسه هر تبیعضی که فک بکنی واسه تبیعدی واسه پیروزیه جلو پلیدی🙃🤍
2731

از خرو پف شوهر تا الان خوابو بیدار بودم تا اینکه رفت سرکار😐

💞یه نصیحت برای شما خواهرای عزیزم : روزتونو با زیارت آل یاسین شروع کنید✨ ...زیارت آل یاسین هدیه کن به امام زمانت✨ شب میخوای بخوابی صوتشو بزار گوش کن قبل خواب🌱...صبحتُ شبتُ به یاد حضرت باش ...مهمترین گام که به امام زمانت✨ نزدیکتر بشی اینکه غفلت رو از ایمانت دور کنی و اولین نزدیکی سلام به یاره 🤍✨....💑مآدر سیدو سادات های آینده👨‍👩‍👧‍👦 ...دلم میخواد الان توی سرما کنار دریا باشم و آش دوغ محلی داغ بخورم 🌊..اما الان کِز کردم کنار بخاری زیر پتو دارم نارنگی میخورم😒😐😂..از پشت دیوار ترس هایم با من بخند..تنهایی در کابوسم میرقصد...تاریکی در شبهایم میخندد..از پشت شب های خاموشم با من بگو..گریه کن🌀..به عرضتون میروسنم که بنده یه کیجا شِمالیمه⛰️ (پروفایل خودم نیستم عزیزان)
من چون  نامزدم اسفند ماه فوت شد و ما يكم اسفند يه رابطه ى سطحى داشتيم و من تا الان درگير توهم ب ...

عزیزم شرایط،سختی ...ولی سعی کن پیش یه روانشناس بری که بتوتی این افکار مزاخم وسواسی از خودت دور کنی

2740
بهار چرا گفتى احتمالا؟

به نظرم پستتو خوب نخونده 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

خدا بیامرزه نامزدت رو😞😞😞میشه بپرسم چرا مرد؟

بزن رو این👈حذف‍  / مرسی😍حالا برا تاپیکم گزارش بزن،امشب رفتنی ام از نی نی سایت:)
2706