2733
2734

من😎😎😎😎

شوهرم😂😂😂😂😂

از وقتی ک کرونا اومده کارای خونه رو تماما انجام میده هزینشم ی بوسه🙃

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من روزانه کمک نمیگیرم..هروقت لازم بشه..ساعتی و حدودا چهل تا پنجاه تومن و طوری رفتارمیکنم که با مادر ...

من شاید لازم باشه دوبار درهفته بگیرم، نمیتونم که افراد مختلف بیارم

💗ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 💗

من قبل کرونا هفته ای یه بار خدمتکار داشتم

هیچ وقت از شرکت های خدماتی کمک نگرفتم

یه خانمه بود که یکی از اشناهامون معرفی کرده بود و همیشه هم میگفتم همون خانم میومد و خیلییییییی از کارش راضی بودم

پاییز پارسال اخرین باری بود که گفتم بیاد و بعدش اومدیم یه شهر دیگه

اون موقع برای یک روز کار کردن از هشت صبح تا سه بعد از ظهر، صد و پنجاه شصت تومن میدادم بهشون

صبحونه و پذیرایی هم حتما بود

همیشه هم ناهار خودش و همسرش رو میدادم ببره باهم بخورن

همون یکی دو دفعه اول براش کلیات رو توضیح دادم، بعدش دیگه خودش رعایت میکرد همه چی رو

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧

من دو سال پیش داشتم الان قیمت دستم نیست . کلا مطمئن شدم ازش سند اجاره خونشو شناسنامه خواستم . یه نصفه روز اول اومد سنجیدمش.... اول کار هم حالیش کردم همه جا دوربین گذاشتیم. بهش اینطوری گفتم ، گفتم من یه وقت مدیون شما نشم ما همه جای خونه رو دوربین گذاشتیم یه وقتایی شوهرم چک میکنه برای ما مهم نیست ولی اگه برای خودت مهمه روسریتو برداری یا نه خواستم بگم. 

2740

نه دیگه کسی رو بیارکه مورد اعتماد باشه و قبلا کارای اقوام یااشناهارو انجام داده باشه و دیگه هرکاری بود به همین بگو..اگرم شرکتی کسیو میاری شمارشو بگیر مستقلا باخودش صحبت کن دیگه

من دو سال پیش داشتم الان قیمت دستم نیست . کلا مطمئن شدم ازش سند اجاره خونشو شناسنامه خواستم . یه نصف ...

حالا واقعا دوربین بود؟

نه دیگه کسی رو بیارکه مورد اعتماد باشه و قبلا کارای اقوام یااشناهارو انجام داده باشه و دیگه هرکاری ب ...

از آشنا بیارم میره گزارش زندگیمو میده به بقیه

من تازه کارگر گرفتم ساعتی25

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍
دبخاطر کرونا نمیتونم به کسی بگم الان دو هفته یکبار برای نظافت کسی میاد 200 میگیره قلق خونم دستش اومد ...

چند ساعت میاد؟ چ کارایی میکنه؟