2737
2734
عنوان

بی بی چک باعکسش باردارم یانه یه دیقه وقتتونونمیگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چه جالب  چه مارکی بود

همین قطره چکانی ها چیه اسمش مدیکوره چیه ؟

هنوزم دارمش (نگو چندش 😁😂 وقتی دیدم مثبته از تو سطل درآوردم شستمش 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂) 😁 دخترم الان دوسال و 4 ماهشه 

از کسی که شمارتو توی گوشیش سیو نمیکنه توقع نداشته باش خودتو توی قلبش سیو کنه   ای کاش روزی برسه که هیچ زنی توی زندگیه مشترکش بجایی نرسه که فقط معشوقه ی پنجشنبه شب های شوهرش باشه     💚  من همون سلطان تعلیق بیخیالم قبلم 💚
خداازدهنت بشنوه خواهر اما من باجلوگیری طبیعی باردارشدم منی داخل ریخته نشده احتمالا باپیشاب بوده بازم ...

بارداری اولته یا دوم?اگه دومته بچه ی اولت چیه?

بله باردار ی ممکنه خیلیا با همون پیشاب باردار میشن

همین قطره چکانی ها چیه اسمش مدیکوره چیه ؟ هنوزم دارمش (نگو چندش 😁😂 وقتی دیدم مثبته از تو سطل درآو ...

الهی🥰

بهترین کارو کردی نگهش داشتی قشنگ‌ترین یادگاری زندگی هر زنیه

خدا دختر گلتو حفظ کنه😘

2738
بارداری اولته یا دوم?اگه دومته بچه ی اولت چیه? بله باردار ی ممکنه خیلیا با همون پیشاب باردار میشن

بارداری دومم اولیم گل دختره

درتاریخ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍
بارداری اولته یا دوم?اگه دومته بچه ی اولت چیه? بله باردار ی ممکنه خیلیا با همون پیشاب باردار میشن

عزیزم ممکنه بچم پسربشه باهمون پیشاب اخه اسپرم های پسر ضعیفتره ...

درتاریخ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍
الهی🥰 بهترین کارو کردی نگهش داشتی قشنگ‌ترین یادگاری زندگی هر زنیه خدا دختر گلتو حفظ کنه😘

سلامت باشی گلم

انشالله خدا روزیه همه منتظرا کنه 

عزیزای شمارو هم حفظ کنه 💚

از کسی که شمارتو توی گوشیش سیو نمیکنه توقع نداشته باش خودتو توی قلبش سیو کنه   ای کاش روزی برسه که هیچ زنی توی زندگیه مشترکش بجایی نرسه که فقط معشوقه ی پنجشنبه شب های شوهرش باشه     💚  من همون سلطان تعلیق بیخیالم قبلم 💚
2706