2737
2739
عنوان

تا حالا شده بفهمید زندگیتونو دعا و جادو کرده باشند؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1975 بازدید | 118 پست
فقط به خدا توکل کن .قران بخون نماز بخون بارفتن پیش دعانویس انگار داری استغفرالله به خدا میگی تو زورت ...

من آدم‌مذهبی نیستم ...ولی تا حالا آزارم به هیچکس نرسیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من اصلا اعتقاد نداشتم اما بعد از جشن نامزدیم زیر قالی خونمون چیزی پیدا کردم ک خیلی عجیب بود مامانم گفت دعاست اما چون اعتقادی نداشتم اهمیت ندادم دقیقا همون شب نامزدم 3،4روزی حالش بد شد تب لزر شدی گرفت بیمارستان هم ک  رفت گفت هیچ مشکلی نداری و دقیقا بعد از نامزدی کلی مشکل و گرفتاری سر راهمون قرار گرفت و حتی خودمون ک خیلی باهم اوکی بودیم ب مشکل خوردیم و همش بحث داشتیم

واقعا وجود داره و ادمای پلید کم نیستن

خدا نمیکنه که بنده های دیوثش میرن برای نلبودی زندگی کسی دعای بد میکنن من خودم دختر خالمو دعا کرده بودن که شوهر نکنه تا عمر داره ولی وقتی رفت و دعاشو نوشت بعد ۴۰ روز خواستگار اومد براش الانم توراهی داره

😐جادوگری ؟؟ منظورم اوناییه که زندگی مردم و میریزن بهم 

اره جادوگرم.درواقع ساحره ام

تحصیلاتمو ببین😁

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2738

منم دعا داشتم برای باطل شدنش نماز اول وقت خوندم قرآن زیاد خوندم سوره فلق و ناس خیلی خوندم و دورکعت نماز یه ساعت قبل خواب ۱۴ شب مدهوم هدیه به حضرت زهرا کردم باطل شد

من آدم‌مذهبی نیستم ...ولی تا حالا آزارم به هیچکس نرسیده

منم مذهبی نیستم ولی به خدا اعتقاد دارم ما انقدر دعا های عجیب غریب حتی حیون مرده توماشین شوهرم پیدا کردیم ولی هیچ برقی تو زندگیمون ندیدیم.حتی میخواستم به روی خانواده ی شوهرم بزنم که نکنن ولی شوهرم گفت بزار پولاشونو هدر بدن رو ما که تاثیری نداره تا خدا نخواد هیچ اتفاقی نمیافته

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
من اصلا اعتقاد نداشتم اما بعد از جشن نامزدیم زیر قالی خونمون چیزی پیدا کردم ک خیلی عجیب بود مامانم گ ...

من چجوری میتونم باطلش کنم اگه دعا گرفته باشن واسمون

بچه‌ها من یه زندایی دارم جادوگره بعد باور نمیکنین من مامانم الکی الکی فوت کرد یه مرگ ناگهانی بعد من و شوهرم رابطمون افتضاح بعد با بابام یعنی یه دفعه منو میگیره بعد با داداشم همون از هم پاشیدیم میدونم ما رو طلسم کرده میدونم تا زندگی همونو نابود نکرده دست بر دار نیست تو رو خدا به منم کمک کنید چی کار کنم کجا برم به خدا منم اعتقاد نداشتم ولی همه‌چی رو دارم میبینم که ارامشمون رفته خدا لعنتش کنه 

2706