2752
2734
عنوان

یه سوال شرعی لطفا کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 22 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یاسی
عَی خداا شکرت😘❤...برای حال خوبت نشانه ها بسیارند..آنها را دریافت کن و روزت را بساز..گوارای وجودت❤ اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
کلا کار رو انجام نده . امان از لقمه حراااام
من گناه می کنم و تو جورش را می کشی ... سندش ؟؟ طولانی شدن "غیبتت " … **اللهم عجل لولیک الفرج ** ^^^ خدای من زندگیم را به خودت گره بزن ،گره کور !
گلبرگ...آنلاین پست ها : 2457عضویت:1394/4/3 1394/7/13 - 5:05 عصر [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] [ارسال ایمیل] حق کاری که انجام داده رو گرفته چه اشکالی داره داره میگه با پارتی پارتی و زودتر کار راه انداختن یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی پایمال شدن حق چندین نفر دیگه که قانونی و از روی اصول دنبال همون کارن و این میشه حق الناس و حروم رشوه گرفتن هم که جای خود
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
گلبرگ توجیه نکن لطفا خانوم عزیز . اینکار عین حراااام هستش
من گناه می کنم و تو جورش را می کشی ... سندش ؟؟ طولانی شدن "غیبتت " … **اللهم عجل لولیک الفرج ** ^^^ خدای من زندگیم را به خودت گره بزن ،گره کور !
گلبرگ جون حق کاری که با ظلم به نوبت دیگران... برداشتن پول بدون آگاهی طرفی که رشوه داده... ودرکل رشوه دادن و رشوه گرفتن در دین اسلام حرامه... و حرام کلا بدبختی میاره والسلام چون دیدم پول حرام چیکارمیونه میگم... اصلا سمت حرام نرید حتی اگه بدونید یه شبه به پادشاهی میرسید
حالا اونی و که ازش گرفته به کنار یه مبلغیم اضافه برداشته که اون طرفم خبر نداره،خو این همش شبهه س دیه
عَی خداا شکرت😘❤...برای حال خوبت نشانه ها بسیارند..آنها را دریافت کن و روزت را بساز..گوارای وجودت❤ اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
سولی سیلام ننه چییطوریی ولش کن بزار انقده قر بده که شومبولش بیفته راحت شم از دستش
ای درده شوبولش
2706