2737
2734
اینهمه کتاب تخصصی وعمومی....تودوهفته جامیشه مگه😶

گوش نکن بابا. بخوای عالی بخونی ۳ ماه فیکس وقت میخواد.

من خودم یک هفتس میخونم. دروس تخصصی و از عمومی هم ریاضی و دینی و فارسی کتابای دبیرستان میخونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گوش نکن بابا. بخوای عالی بخونی ۳ ماه فیکس وقت میخواد. من خودم یک هفتس میخونم. دروس تخصصی و از عمومی ...

کتابای من همشون تخصصی ان....میکروب..ژنتیک..فزیولوژی....انقد نکات ریز دارن ک نگووو😖

2738
کتابای من همشون تخصصی ان....میکروب..ژنتیک..فزیولوژی....انقد نکات ریز دارن ک نگووو😖

تخصصی مهم تر از عمومیه. از ۱۰ تا تخصصی ۵ تاشم کامل بخونی ارزشش بیشتر از عمومیه.

من خودم از ۸ تخصصی ۵ تاشو تصمیم دارم بخونم. د حد جزوه های کلاسی. به نظرم کافیه همونا. حالا رشته من ریاضیه. شما باید ببین طبق رشته خودت چطوری بخونی بهتر نتیجه میگیری

ازشهرتون چن نفر برمیدارن؟؟مال ما یه نفر🙄

من گرگانم شهرای اطراف یه نفر میخواد ولی من زدم سیستان و بلوچستان شهر سیب سوران ۳ تا میخواد. اگه قبول بشم شوهرم نظامیه انتقالی میگیره میریم با هم

لیسانس؟دانشگاه آزاد خوندید یا دولتی ؟؟؟

دکترا دارم لیسانس دولتی خوندم ولی ارشد و دکترا دانشگاه ازاد، شاغل بودم به خاطر بچه هام نرفتم رسمی بودم ، بزرگترین اشتباه زندگیم انجام دادم😔

برا سلامتی امام زمان و خانواده ام و خودم صلوات میفرستی😍😘
2706