2733
2739
عنوان

یکی ی تاپیک باحال بزنه😥😥😥😥😦😦😦😦😦

| مشاهده متن کامل بحث + 205 بازدید | 20 پست
منم کادو تولد بهت 😌😌😌😌14 تا آیت الکرسی برات میخونم

وای مرسی.قربون دستت.❤❤❤تا حالا از این کادو ها نداشتم جدی میگم. واسم دعا هم بکن جدیدا مادر شوهرم تیکه زیاد میندازه.تبریک تولدم که بماند تا حالا ندیدم بهم زنگ بزنه تبریک بگه کادو نخواستم. خواهر شوهرام این همه براشون کادو خریدم تبریک گفتم نمیدونم چرا نوبت خودم که میشه خودشونو میزنن به خریت.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای مرسی.قربون دستت.تا حالا از این کادو ها نداشتم جدی میگم. واسم دعا هم بکن جدیدا مادر شوهرم تیکه زی ...

تو هم دیگه براشون کاری نکن 😞😒😟

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
دلوینت عزیز منم پول نداشتم البته چه ربطی داره شما مگه شارژنمیخری اینترنت نمیخری قبضی پرداخت نمیکنید ...

😞😞😞😞😞😞😞😞باور کن من اصلا نفهمیدم 😧😧😧😧😧بزار باز بخونمش

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
2731
تو هم دیگه براشون کاری نکن 😞😒😟

از امسال همین کارو کردم. فکر کن این همه کریستالای خارجی و گرون واسه روز مادر و روز تولد مادر شوهذم بردم دریغ از یه زنگ که بگه تولدت مبارک عروس. یه بار خونه مادر شوهرم بودم اون روزم تولدم بود اون یکی اتاق بودم دیدم شوهرم داره به مادرش میگه تولدشه پا نشد یه جوراب حتی بهم بده گفتم شاید شوهرم گفت نشنیده رفتم گفتم راستی مامان امروز تولدم بودا گفت مبارکه رفت اتاقش به هوای خوابیدن درم بست. اصلا هنگ کردم. مامان من تولد نوه خواهرشم باشه اگه اون روز خونه اش باشه بهش حداقل پول کادو میده.پولکی نیستم ولی آدم انتظار داره مثل خود آدم با آدم برخورد کنن.به خدا انقدر محبت میکنم خودم گاهی از محبتام خسته میشم.نمیدونم چشونه

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀