2737
2734
عنوان

چه کار کنم زنداداشم خوشش بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1562 بازدید | 109 پست
اسم تامزد سابق منم علی هست تروخدا دعا کن همه چی درست بشه و بهم برگردیم با اینکه باید معجزه بشع تا ای ...

وااای عزیزم ناراحت شدم😞😞 چرا جدا شدین

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وووووووی،خواهرشوهر که میگن تویی،بقیه ادات و درمیارن🥰😘

چه خوش قلب❤️❤️❤️

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
2728

اینا که قرنطینه هستید شوهراتون سرکار نمیرن ؟؟پس از کجا میارید میخورید پ چرا ما اگه شوهرمون نره اخر برج بیچاره ایم

فرشته کوچولو من بی صبرانه منتظرتیم تا بیای و به زندگیمون شادی ببخشی یه صلوات برا دخترم میفرستی که سالم بیاد بغلم 
2740
امید وارم اخر قرنطینه هم خوش حال باشی .😂

۱۰روز بعد

بیایید بگم زن داداشه گوهم چکار کرد مرده شور برده هرچی بهش خدمت کردم اخر رید به همه چی😂😂😂😂

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
وووووووی،خواهرشوهر که میگن تویی،بقیه ادات و درمیارن🥰😘 چه خوش قلب❤️❤️❤️

جااان چطوری عشقم ؟، مرسی فدات لطف داری

دنیا جای موندن نیست همه مسافریم ارزش نداره همدیگه رو ناراحت کنیم خوشگل خانوم😘😘😍
۱۰روز بعد بیایید بگم زن داداشه گوهم چکار کرد مرده شور برده هرچی بهش خدمت کردم اخر رید به همه چی😂😂 ...

نه عزیزم من اگه کاری کنم وظیفمه خدمت نیست چون میزبان هستم ، و زنداداشم اینطوری نیست گلم

دنیا جای موندن نیست همه مسافریم ارزش نداره همدیگه رو ناراحت کنیم خوشگل خانوم😘😘😍

اسی داداش دیگ نداری؟! 

😍😍🤣🤣

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️
2706