2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فقط قابلمه است یا تابه و اینا هم داره؟؟؟ قیمتش چنده؟

10 پارچه 4تا قابلمه هست و یه ماهیتابه... تابه رژیمی و کفگیر ملاقه و این جور چیزا نداره من لازمم نداشتم تابه رژیمی کفگیر ملاقها هم جدا میخرم یه جنس خوب...من تازگی نخریدم مطمئنن قیمتش عوض شده ولی تاحالا شاید نهایتا شده باشه 2و200 نهایتا... 

10 پارچه 4تا قابلمه هست و یه ماهیتابه... تابه رژیمی و کفگیر ملاقه و این جور چیزا نداره من لازمم نداش ...

چرا با هم نخریدی خب؟ آخه معمولا تعداد پارچه ها بالاترشون این چیزا رو هم داره

یعنی اینا جنس تابه هاشون خوب نیس؟؟

ببخشید میپرسم چون منم بایست بخرم برا جهاز

چرا با هم نخریدی خب؟ آخه معمولا تعداد پارچه ها بالاترشون این چیزا رو هم داره یعنی اینا جنس تابه هاش ...

خب من نیاز نداشتم تابه رژیمی استفاده نمیکنم تو اگر استفاده میکنی مدلیشو ک داره بخر... کفگیر ملاقه هم بیشتر اونایی ک داشتن جنسشون خوب نبود گفتم چ کاریه جدا میگیرم 

خب من نیاز نداشتم تابه رژیمی استفاده نمیکنم تو اگر استفاده میکنی مدلیشو ک داره بخر... کفگیر ملاقه هم ...

من کلا سرخ کن کم روغن خریدم ازونا که در حد یه قاشق روغن میخواد

تابه رژیمی چیه عزیزم نمیدونم؟ ولی نومزدم کلا ژنتیکی کلسترول دارن خودشم داره کلسترول دار میشه سی همین بایست رعایتش کنم توی غذاپختن هام

2740
من کلا سرخ کن کم روغن خریدم ازونا که در حد یه قاشق روغن میخواد تابه رژیمی چیه عزیزم نمیدونم؟ ولی نو ...

بزنی عکشش میاد تو گوگل ندارم ک واست بفرستمش... خیلیم چیز مهمی نیست ولی تحقیق کن اگر تو دوس داری لازمت میشه بخر

بزنی عکشش میاد تو گوگل ندارم ک واست بفرستمش... خیلیم چیز مهمی نیست ولی تحقیق کن اگر تو دوس داری لازم ...

بنظرت با هم توی یه ست بگیرم بهتره دیگه؟ چون با این شرایط گرونی و کرونا هی نمیتونم برم بگردم تو بازار برا تک تک این چیزا

بنظرت با هم توی یه ست بگیرم بهتره دیگه؟ چون با این شرایط گرونی و کرونا هی نمیتونم برم بگردم تو بازار ...

اره ست بگیری بهتره... چیزای اضافیم نگیر یه چیز خوب بگیر به جاش اما چن تا چیز بلااستفاده نخر مثلا پلوپز و ارام پز و هوا پز و نمیدونم اینجور چیزا بنظرم استفاد ای ندارن

خواهش میکنم عزیزم جنسش خیلی خوبه قابلمه دیگه زیاد خوشکلی و زشتی نداره چیزیم نیست ک همه بخوان ببیننش ...

فداتشم عزیزدلم ان شاء الله عاقبت بخیر شی

بهتون درخواست دوستی میدم لطفا قبول کن که داشته باشمت💓💓