2737
2739
عنوان

قانون جذبیا تو رو خدا بیاین😭

| مشاهده متن کامل بحث + 279 بازدید | 48 پست
سابمینال منظورته؟ ببین یه سری جملات توی هر موردی که بخوای به صورت ویس طوری طراحی شده که با گوش دادن ...

مرسی از توضیحت عزیزم چجوری میتونم گوش بدم میشه یه سایت یا تل معرفی کنی و اینکه رایگانه یا هزینه داره چون اولین باره میشنوم میخوام اول تستش کنم

اها میشه بدونم توی چه موردی واستون نتیجه داده؟

در مورد اخلاق و رفتارم  اعتماد به نفس و عزت نفس رابطه ام با خدا و دیدم ب زندگی ، ویه نفرم از زندگیم بیرون کردم با قانون جذب 😁

شد ، شد ... نشد ،بیا بشین برات چایی بریزم 😍☕تیکر برای رسیدن به خواستمه 😍 یه صلوات برام میفرستی ؟ ممنون ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در مورد اخلاق و رفتارم  اعتماد به نفس و عزت نفس رابطه ام با خدا و دیدم ب زندگی ، ویه نفرم از زن ...

میشه بگی این سابو از کجا دان کردی و چه استادی عزیزم من تازه کارم ممنون میشم یه ساب خوب معرفی کنی که رایگانم باشه

مرسی از توضیحت عزیزم چجوری میتونم گوش بدم میشه یه سایت یا تل معرفی کنی و اینکه رایگانه یا هزینه داره ...

خواهش میکنم عزیزم 💚

من از کانال ساناز اسبقی گوش میدم اینه آیدیش رایگانه

@ghanounejaazb

اونجا سرچ کن سابمینال توی هر موردی خواستی واست میاد البته الان بچه ها کانالای دیگه هم معرفی کردن

@Markazmoshaveree

ترجیح میدهم به ذوقِ خویش دیوانه باشم تا به میلِ دیگران عاقل😆
2728
در مورد اخلاق و رفتارم  اعتماد به نفس و عزت نفس رابطه ام با خدا و دیدم ب زندگی ، ویه نفرم از زن ...

اها خوبه پس خداروشکر💚😻

ترجیح میدهم به ذوقِ خویش دیوانه باشم تا به میلِ دیگران عاقل😆
میشه بگی این سابو از کجا دان کردی و چه استادی عزیزم من تازه کارم ممنون میشم یه ساب خوب معرفی کنی که ...

با قانون جذب عزیزم ، من ساب کار نکردم

شد ، شد ... نشد ،بیا بشین برات چایی بریزم 😍☕تیکر برای رسیدن به خواستمه 😍 یه صلوات برام میفرستی ؟ ممنون ❤
عزیزم من یه کانال دارم تو تلگرام که فوق العادس چون ساب ها رو با بهترین کیفیت میزاره زودتر تاثیر میزا ...

عزیزم این ساب ها واقعین ؟؟؟؟شما نتیجه گرفتی؟؟

خدایا مرسییییی عشقمو افریدی  اوکی؟  اوکی؟
2738
یه چیزی برای هر چیزی این ساب جداست یا یکیه مثلا برای ارامش یا اعتماد به نفس هرکدوم جداس یا همش یکیه

جدا هست عزیزم

اگه خواستی میتونی مثلا پک زیبایی گوش بدی هم صورتتو هم بدنتو زیبا میکنه

اینم یه کانال معتبر تو تلگرام👇

@Magicsubliminal

▪︎♡تیکر بارداری نیست♡▪︎♡درخواست دوستی ندید لطفا♡▪︎
عزیزم این ساب ها واقعین ؟؟؟؟شما نتیجه گرفتی؟؟

بله عزیزم

خیلی نتبجه گرفتم

اگه از ته دل باور داشته باشی حتما نتیجه میببنی

عزیزم من یه کانال دارم تو تلگرام که فوق العادس چون ساب ها رو با بهترین کیفیت میزاره زودتر تاثیر میزا ...

یه سوال عزیزم چند روز چند ساعت باید گوش بدیم و اینکه فقط گوش بدیم یا همزمان چیزی که میخوایمو تصورم کنیم 

یه چیز دیگه من ساب رفع انرژی منفی دان کردم اومدم گوش بدم عصبی شدم سر درد گرفتم یکم😑

یه سوال عزیزم چند روز چند ساعت باید گوش بدیم و اینکه فقط گوش بدیم یا همزمان چیزی که میخوایمو تصورم ک ...

حداقل یه ساعت

تصور کنی بهتره اما نکنیم مشکلی نیست

عزیزم برونریزی بوده ادامه بده آب زیاد بخور✨💜

2706