2752
2734
عنوان

لطفا رسیدگی کنید لطفااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 1299 بازدید | 114 پست

🧡🧡 

اون ور نشد بگم پیام نیومد 

عزیزم یه چکاپ کلی بده اول اگه تونستی جوابش رو بفرست بهت هم برنامه غذایی بدم هم دارو معرفی کنم

بعد تو شیر دهی کاهش وزن طبیعیه ولی میتونی مکمل و مولتی ویتامین مصرف کنی   

وقتی نیستی مث همه چطور آدم ازت دل بکنه .‌..
🧡🧡  اون ور نشد بگم پیام نیومد  عزیزم یه چکاپ کلی بده اول اگه تونستی جوابش رو بفرست بهت ...

عزیزم ممنونم که وقت گذاشتی ولی جدای از شیر دهی من قبلا هم لاغر بودم چ قبل بارداری چ حین بار داری و چه الان. تو ماه اخر بارداری ۵۲کیلو بودم قبل بارداری۳۹🤕🙈 والان ۴۲هستم چکاپ کلی رو دکتر زنان مینویسه؟ ایندفه پریود بشم میرم ک آیودی بزارم اونجا بهش بگم ی چکاپ کلی برام بنویسه؟ راستی من یبار هم دکتر تغذیه رفتم وروغن ماهی و ی شربت اشتها و ی پودر داده بود با برنامه که فقط دوروز تونستم اون داروهارو بخورم باهاشون بالا میوردم انداختم دور برنامه هم نمیتونم زیاد باهاش حرکت کنم واقعا دیگه از شوهرم خجالت میکشم

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم ممنونم که وقت گذاشتی ولی جدای از شیر دهی من قبلا هم لاغر بودم چ قبل بارداری چ حین بار داری و چ ...

یه پزشک عمومی هم میتونه بنویسه 

عزیزم تیرویید نداری ؟

یه پزشک عمومی هم میتونه بنویسه  عزیزم تیرویید نداری ؟

ن تیرویید ندارم آزمایش دادم دوبار 

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
تهرانی ؟

ن 😕

با ورزش و مکمل ویتامینی میتونی چاق شی 

مکمل که میخورم ولی بی فایدس ورزش نه

اگه تهران بودی آدرس میدادم بیای مطب  کدوم شهری ؟

ارومیه

ارومیه

برو پیش دکتر حدیث صبور  دوست و همکارمه

شنبه دوشنبه چهارشنبه از ساعت ۱۸ تا۲۰ یکشنبه ها ۱۰ تا ۱۲ ساختمان پزشکان بیمارستان میلاد ارومیه هستش

پزشک و متخصص تغذیه و رژیم درمانی انواع بیماری ها و چاقی و لاغری با استفاده از آنالیز بدن 

آدرسش هم مولوی ۲ فردوسی۲ بیمارستان بین المللی میلاد ارومیه   شماره تماس ۳۱۰۱۰

۰۹۱۴۹۱۴۹۲۳۳ نوبت دهیش  با این شماره اس

شماره نظام پزشکی۸۹۰۸۹

تلفن مطب ۳۱۰۱۲۹۶۰

موبایل ۰۹۰۵۷۳۷۲۷۵۱

مکمل چی میخوری  ببین یه رژیم غذایی در کنار ورزش مناسب خودت میتونه خیلی کمک کنه

قبلا که حامله بودم مولتی ویتامین پریناتال الان منیرال قرص زینک پلاس هم گاهی میخورم 

برو پیش دکتر حدیث صبور  دوست و همکارمه شنبه دوشنبه چهارشنبه از ساعت ۱۸ تا۲۰ یکشنبه ها ۱۰ تا ۱۲ ...

میگم الان برم یا بزارم بعد تموم شدن شیردهیم؟ 

2706