2733
2739
عنوان

به نطر شما حرف من منطقی😔

| مشاهده متن کامل بحث + 139 بازدید | 24 پست
اشتباه میکنی عزیزم این مربوط به تربیت ها و فرهنگ های مختلفه ناراحت نباش    

در خانواده ازدواج کردم که فقط پول میبینن 😭

این و ان هیچ مهم نیست چه فکری بکنن...غم نداریم بزرگ است خدای خودمان  
من در خانواده ای ازدواج کردم که با این‌که از تمام عروس های خانواده از نطر چهره و هیکل و هر چیزی بالا ...

به نظر م شمت حساس شدید و خانواده همسر هم به نقطه ضعف شما پی بردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظر م شمت حساس شدید و خانواده همسر هم به نقطه ضعف شما پی بردن

خانواده همسرو می تونم تحمل کنم خودت همسر و نه اونم خیلی از کارارو لایق من نمیدونه😔

من در خانواده ای ازدواج کردم که با این‌که از تمام عروس های خانواده از نطر چهره و هیکل و هر چیزی بالا ...

این دیگه ب فقر فرهنگی و بیشعوری برمیگرده خودشون دیدن پسندیدن و گرفتن جبری درکار نبوده شما ناراحت نباش با همسرت صحبت کن از خواسته هات کوتاه نیا 

اگر در تاپیک های مذهبی مخالف نظر من هستی لطفا ریپلای نزن چون نظر من نیست رای و نظر ثقلین هست در مذهب حقهٔ جعفری تفسیر به رای جایی نداره پس شما مخالف ثقلین هستی نه من... امام صادق صلوات الله علیه و آله فرمود دشمنان ما علنی با ما دشمنی ندارن با شیعیان ما دشمن هستن ... اگر دین ندارید آزاده باشید.... برائتی‌ام تا ابد با دشمنان و قاتلین مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها دشمنم. در بود و آتش و دود و میخ آهنین و چهل نامرد و یاسی که باردار بود و پهلویی که شکست خانه ایی که هتک حرمت شد مادرم پشت در  ناله زد وای محسنم شهید شد و آقای من مولای من مادرم فریاد زد وا محمداه وا جعفراه وا حمزتا وا علیا وا مهدیا بله آقا جان مادرم پشت در به دادخواهی شما را صدا زد وقتش شده که بیایی چراغ سر قبر زهرا کجایی بیا به پهلوی مادرت قسم بیا نه مادرمان... حضرت زهرا سلام الله علیها مادر تمام غدیری هاست...داغ صورت نیلی چادر خاکی و پهلوی شکستهٔ مادرم تا ابد تا صف محشر قلبم را آتش می‌زند... داغ یاس مطهره هرگز کهنه نمی‌شود... لعن الله علی قوم الظالمین السلام علیک یا مولانا ایها العزیز یا ابانا یا صاحب العصر و الزمان السلام علیکم و رحمة الله و برکاته حیدر کرار حیدر صفدر اسدالله الغالب حبل الله المتین قسیم جنه و النار امین الله فی الارضه صدیق اکبر فاروق اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله امیرالمؤمنین است.تمام حجت مسلمانی من حسین بن علی صلوات الله علیه و آله است خیلی سال است از تفتیش عقاید ادم ها گذشته دست بردارید از این تجسس نکوهیده و مذمت شده...اگر سر عقیده من و امضام بحث میکنی و کامنت میذاری من جواب نمیدم چون الان زمان گلیم خانه بودن است چون به دستور مولام عمل میکنم السُّكوتُ على الأحمَقِ أفضَلُ (مِن) جَوابِهِ. چون به حدیث رئیس مذهب جعفری ایمان دارم خدارا شکر که دشمنان ما را از احمق ها آفرید..
2731
خانواده همسرو می تونم تحمل کنم خودت همسر و نه اونم خیلی از کارارو لایق من نمیدونه😔

یعنی چی؟ مگه خودش شمارو انتخاب نکرده مشکل همسر شماست نه خانواده اتون 

اگر در تاپیک های مذهبی مخالف نظر من هستی لطفا ریپلای نزن چون نظر من نیست رای و نظر ثقلین هست در مذهب حقهٔ جعفری تفسیر به رای جایی نداره پس شما مخالف ثقلین هستی نه من... امام صادق صلوات الله علیه و آله فرمود دشمنان ما علنی با ما دشمنی ندارن با شیعیان ما دشمن هستن ... اگر دین ندارید آزاده باشید.... برائتی‌ام تا ابد با دشمنان و قاتلین مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها دشمنم. در بود و آتش و دود و میخ آهنین و چهل نامرد و یاسی که باردار بود و پهلویی که شکست خانه ایی که هتک حرمت شد مادرم پشت در  ناله زد وای محسنم شهید شد و آقای من مولای من مادرم فریاد زد وا محمداه وا جعفراه وا حمزتا وا علیا وا مهدیا بله آقا جان مادرم پشت در به دادخواهی شما را صدا زد وقتش شده که بیایی چراغ سر قبر زهرا کجایی بیا به پهلوی مادرت قسم بیا نه مادرمان... حضرت زهرا سلام الله علیها مادر تمام غدیری هاست...داغ صورت نیلی چادر خاکی و پهلوی شکستهٔ مادرم تا ابد تا صف محشر قلبم را آتش می‌زند... داغ یاس مطهره هرگز کهنه نمی‌شود... لعن الله علی قوم الظالمین السلام علیک یا مولانا ایها العزیز یا ابانا یا صاحب العصر و الزمان السلام علیکم و رحمة الله و برکاته حیدر کرار حیدر صفدر اسدالله الغالب حبل الله المتین قسیم جنه و النار امین الله فی الارضه صدیق اکبر فاروق اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله امیرالمؤمنین است.تمام حجت مسلمانی من حسین بن علی صلوات الله علیه و آله است خیلی سال است از تفتیش عقاید ادم ها گذشته دست بردارید از این تجسس نکوهیده و مذمت شده...اگر سر عقیده من و امضام بحث میکنی و کامنت میذاری من جواب نمیدم چون الان زمان گلیم خانه بودن است چون به دستور مولام عمل میکنم السُّكوتُ على الأحمَقِ أفضَلُ (مِن) جَوابِهِ. چون به حدیث رئیس مذهب جعفری ایمان دارم خدارا شکر که دشمنان ما را از احمق ها آفرید..
یعنی چی؟ مگه خودش شمارو انتخاب نکرده مشکل همسر شماست نه خانواده اتون 

همیشه بهش میگم خوبه خووتون سه سال خاستگاری میکردین هنوز حال و روز من اینه فک می کنم تازگیا از اینکه اونم مث بقیه پسرای فامیل زن اسم و رسم دار نگرفته پشیمون

همیشه بهش میگم خوبه خووتون سه سال خاستگاری میکردین هنوز حال و روز من اینه فک می کنم تازگیا از اینکه ...

این نهایت بی انصافی و بی وجدانی هست همسر شما عاقل و بالغ هست الان دیگه جای پشیمونی نیست مگه عروسک خریده خاله بازی کنه. طوری رفتار کن از همه سر تر باشی و همه شمارو مثال بزنن امیدوارم ب خودش بیاد ارزش هرکسی ب داشته های خودش هست نه پدر و مادرش

موافقم با حرفت، تو ازدواج خانواده خیلی تعیین کنندس، من خانواده ی مادریم همه تحصیل کرده و وصع مالیش ن خوبه ، وخیلی تو شهرمون شناخته شده هستن، مامانم سن خیلی کم با پدرم ازدواج کردن و بعد پدرم تا دکترا درس خوندن،و الان موقعیت خوبی دارن  اما مامانم نه حتی دیپلم هم نگرفتن ، الان با وجود اینکه مادرم تحصیلاتشون از پدرم کمتره اما کماکان بابام خیلی زیاد احترامشون رو داره، بخشیش برمیگرده به خصوصیت خود پدرم اما بخشیشم به خاطر اعتبار و آبروی خانواده  ی مادریمه، بابام هنوزم فکر میکنن این خانواده لطف کردن که دخترشون رو بهش دادن

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
2738
این نهایت بی انصافی و بی وجدانی هست همسر شما عاقل و بالغ هست الان دیگه جای پشیمونی نیست مگه عروسک خر ...

بخدا قسم هر جا رفتم و دیدن منو انقد تعریف کردن ولی متاسفانه همیشه پول و شهرت سرپوشی روی تمام معایب 

ممنونم که درک بالایی دارین😊

موافقم با حرفت، تو ازدواج خانواده خیلی تعیین کنندس، من خانواده ی مادریم همه تحصیل کرده و وصع مالیش ن ...

پدر شما از بزرگواریشون