2737
2734
عنوان

خانما یه سوال بیاید کیا خونشون کاغذ دیواری هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 32 پست

نه کی گفته اتفاقا سطح صافه  دیگه فرق نداره رنگ باشه یا نه  شاید طرف بلد نبوده 

برای کاغذ دیواری نصاب خیلی مهمه همون اول شرط کن باهاش کارش تمیز باشه وگرنه پولش رو کامل نمیدی   و کاغذ دیواری نباید  بالا یا پایین بچسبونه و خط بین  دوتا کاغذ نباید پیدا باشه اینا رو شرط کن حتما

با سلام این کاربر فوت شده است برای شادی روحش صلوات ختم بفرمایید .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه کی گفته اتفاقا سطح صافه  دیگه فرق نداره رنگ باشه یا نه  شاید طرف بلد نبوده  برای ...

مرسی عزیزم از نکاتی که گفتی🌸🌸🌸🌸❤

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
2738

گلم 

عمر کاغذ دیواری روی دیوار رنگ کمتره

فقط همین

اونم با یه دست رنگ مشکلی نداره

دیوارهای چند رنگ زودتر برمیگرده

ممنون میشم یه صلوات یا حمد برای خونه دار شدنم و سر و سامون گرفتن زندگیم مهمونم کنی، دلت همیشه شاد شاد
گلم  عمر کاغذ دیواری روی دیوار رنگ کمتره فقط همین اونم با یه دست رنگ مشکلی نداره دیوارهای چ ...

مرسی گلم 

اینو نمیدونستم👍🙋‍♀️😍

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
2706