2733
2739
عنوان

اونایی که خونه پدرشوهراشون میشینن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 582 بازدید | 66 پست
خوش ب حالشون  اعصابم خیلی خورده

اره خوش به حالشون ولی مگه قدر دونستن یا میدونن...

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قرار بود اجاره بدم ثانیه ای درنگ نمیکردم و ازاینجا میرفتم

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
پدرشوهر من به ما لطف‌ کرده بودن خونه داده بودن ولی ما چون میخواستیم پیش خودشون بشینیم ینی توی ساختم ...

خب نداریم 

اگه داشتیم دریغ نمی‌کردیمهمش میگه پولاتونو چیکار میکنین اما خودش درآمدش دوبرابر ماست 

شما دارین خب اگه نداشتین از کجا میدادین؟!

2731
داداشم ۶سال طبقه پایین بابام اینا نشستن یه دونه قبض هم پرداخت نکردن،قبض هاشونم بابام میداد الان ۶سا ...

برادر من الان ۱۴ ساله خونه پدرم زندگی میکنه زنش از صبح بیرون مادرم غذا اینا برای داداشم و برادرزاده ام درست میکنه  جدا از خونه یه کارگاه هم بهش دادن ،و مادر هم میگه خونه رو نیخوام به اسمش کنم ،یکی از خواهر ها هم خونه بهش داده ،بعد ما چی فقط نگاه 😐😐😐😐😐😐

ضمن اینکه واسه این خونه وام سنگینی گرفته بودن که باهم کار کردن و صاف کردن.هم برا خرید عروسی و مراسم وآرایشگاه من کم گذاشتن هم منتش روسرمونه

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
2740
همسرم میگه اما پول پیش نداریم موندیم بخدا

به نظر من اصلا قبول نکن که بری خونه پدرشوهر من تو یه خونه با پدرشوهر زندگی میکردم هر روز یه مشکل جدید داشتیم آخرم از هم جدا شدیم پدرشوهرمم یه مرد خسیس منت گذار فوضول که تو همه کارام دخالت میکرد تو خوردن خوابیدن بیرون رفتن هر موقع با شوهرم بحث میکردیم میومد وسط اتاق فوضولی میکرد توهین میکرد تحقیر میکرد 

اره خوش به حالشون ولی مگه قدر دونستن یا میدونن...

همینه به ا من اونقدر احترام می‌زارم تحویلشون میگیرم اما اونا اصلا یک وعده غذای درست حسابی نمیزارن برات

ببخشید مگه پدرشوهر مسئول نداری ماست؟

آدم خونه غریبه ام بشینه باید اجاره بده 

اگر فکر میکنین جای غریبه منتش کمتره یا براتون راحت تره 

خب جابجا بشین

ولی توقع داشتن از پدر و مادر درست نیست

Instagram📷me_in_netherlands 
2706