2737
2739
عنوان

قرعه کشی برای پشت کنکور موندن یانه

| مشاهده متن کامل بحث + 158 بازدید | 27 پست

من برگردم عقب میشینم یک سال دیگ قشنگ میخونم.حرف یک عمر زندگیه.الان ی رشته بدرد نخور بری چی شده؟فقط رفتی دانشگاه و پول و وقتت رو حروم کردی.خواهرانه بهت میگم بشین قشنگ درست رو بخون ی رشت خوب بیار و آیندت رو تضمین کن

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من برگردم عقب میشینم یک سال دیگ قشنگ میخونم.حرف یک عمر زندگیه.الان ی رشته بدرد نخور بری چی شده؟فقط ر ...

رشتم ریاضیه ...نخوندم ولی دانشگاه های تهران قبولم ولی به خاطر ی مشکلم نخوندم اگه باشه مشکلم امسال شاید مث پارسال بشه باز ...دانشگاه های تهران میارم ولی شریف میخواستم

نخوندم استعداد داشتم 

پس بشین بخون.منم تمام تلاشم رو نکردم والان دانشجو هم هستم ولی همش حسرت یه رشته ی بهتر رو دارم.پس برای این که مثل من حسرت نخوری بشین واقعا بخون و در قدم اول هم کاربری نی نی سایتت رو بترکون 

2728
پس بشین بخون.منم تمام تلاشم رو نکردم والان دانشجو هم هستم ولی همش حسرت یه رشته ی بهتر رو دارم.پس برا ...

من به خاطر مشکلم نخوندم نمیدونم حل میشه یانه اگه حل بشه رتبم عاااالی میشه ولی از اینده خبر ندارم،،،،و دانشگاه های تهران قبولم ولی شریف میخواستم

تغییر رشته نتونستی بدی؟

نه دیگ رشتم تجربی بود زیر شاخه های انسانی آوردم و مثل احمقا انتخاب کردم و رفتم.الان هم ک ۱۰ سال گذشته.با ی مشاور مشورت کن عزیزم آیندته حیفه

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
2740