2737
2734
عنوان

گوشی شوهرمو گشتم😌😌😌

| مشاهده متن کامل بحث + 1072 بازدید | 56 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رمز داریم مال دوتامون یه رمزه

شوهر من تو کتش نمیره میگه رمزتو نمیخوام رمزمونخواه

تو لجظات نابتون برای من و زندگیم دعا کنید.منم هرروز ده تا صلوات ب نیت حل شدن مشکل اونای ک برام دعا کردن میفرستم💚
2728

ن گوشی من ن گوشی شوهرم رمزنداره،یعنی چی رمز گذاشتن،بیشتر ادم رو وسوسه میکنه ک نسبت ب هم شکاک باشیم.

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
شوهر من تو کتش نمیره میگه رمزتو نمیخوام رمزمونخواه

وا ....بگو مگه چی توش داری

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
2738

تلگرام شوهرمونصب کردم روگوشیم اگه پروفایلشوتنظیم کنم فقط مخاطباش ببینن میشه یا باید ازگوشی خودش تنظیم کرد

🤩😍خدایاشکرت🤲🤍🌹فندق مامان امشب ۱۴۰۲/۲/۱  اولین تکوناتو حس کردم 😍
رمز داریم مال دوتامون یه رمزه

منکه شوهرم رمز نداره اما من بخاطر بچم رمز لمسی دارم که انگشت خودمو شوهرمو دوتاشو بهش تعریف کردم. با انگشت دوتامون باز میشه

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
من شبوروز گوشی شوهرم دستمه. 😏

ن والا من یه ثانیه هم نیس

تو لجظات نابتون برای من و زندگیم دعا کنید.منم هرروز ده تا صلوات ب نیت حل شدن مشکل اونای ک برام دعا کردن میفرستم💚
نه بابا خیلی خنگن  بیشتریا پاک نمیکنن یادگاری باشه باور کن

اره گلم باور میکنم خودم ی شوهر خنگ ک فک میکنه زرنگه دارم بارها مچشو گرفتم ولی چیزی درست نشده😊

علی عزیزم   خاک برسرت با این اخلاق گندت   قدرمو بیشتر بدون   فقد منم ک میتونم تحملت کنم  خدا نگهم داره واست  
2706