2733
2739

خواهرشوهرم براش خاستگاراومده بودرفتن داخل اتاق بعدازیه ربع خواهرشوهرم باعصبانیت اومدبیرون وگفت لطفا برین بیرون مادروخواهرپسره میگفتن چیشده فقط میگفت تشریف ببرید

ياعلي والذی بعثنی بالحق نبیا واصطفانی بالرسالة نجیا ماذکرخبرناهذا فی محفل من محافل أهل الأرض و فيه جمع من شيعتنا ومحبينا وفيهم مهموم الا وفرج الله همه ولامغموم الاوكشف الله غمه و لا طالب حاجة الا وقضی الله حاجته فقال علی اذا والله فزنا وسعدوافی دنیا والاخرة ورب الكعبة

این پسره هی میگفت معذرت میخوام اشتباه کردم ولی خواهرشوهرم فقط میگفت لطف کنیدتشریف ببرین

ياعلي والذی بعثنی بالحق نبیا واصطفانی بالرسالة نجیا ماذکرخبرناهذا فی محفل من محافل أهل الأرض و فيه جمع من شيعتنا ومحبينا وفيهم مهموم الا وفرج الله همه ولامغموم الاوكشف الله غمه و لا طالب حاجة الا وقضی الله حاجته فقال علی اذا والله فزنا وسعدوافی دنیا والاخرة ورب الكعبة

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چی گفته😁

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2740

حتما گفته هفته ای ده بار میخوام

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

هووووف

سال  ۱۴۰۰ بزرگترین تحول زندگیمه اگه بهش نرسم زندگیم داغون میشه پس بااید بتونم برسم شماهم برای من دعا کنید اگه میشه.     &الهم  صلي عله محمد و اله محمد ...........همیشه یادت باشه تو تنها نیستی همیشه یکی داری نمیگم کنارته ولی نگاهت میکنه از مادر بزرگم شنیدم میگفت به چشم هیچکس اعتماد نکن دختر قشنگم  فقد به نگاه اون بالایی اعتماد کن نگاهی پر مهر و محبت داره هیچ وقت نگاهت ازش نگیر یادش بخیر چه روز های بود سختی تو این زمونه زیاد شده همه حق دارن عصبی بشن ناراحت بشم حق دارن من حق میدم اما حق ندارن خودشون برنجونن باید آدمای خوب دوست داشت آدمای بد رو تحمل کرد هرچند اجبار ولی یه جور به بیخیالی طی کن من  از اینجا میگم مادر بزرگم دلم برات تنگ شده خیلی دوستت دارم تو برای کی دلت تنگ شده؟؟... یکم بهش فکر کن بعد فکر کن ارزش داره ؟؟؟ اگه نه نداشت پس بیخیال لبخند بزن اگه ارزش داشت دستت بزار رو قلبت و با لبخند بگو به یادتم... زندگی کوتاهه ببخش بگذر.. زندگی مانند رود میگذرد چه زود...  

بعداینارفتن گفتیم چته همش جیغ جیغ میکنی چیشده گفت رفتیم صحبت کنیم یه کم حرف زدراجب خودش وکارش بعدیه چیزی گفت نشنیدم گفتم ببخشیدچی گفتین برگشت بهم گفت کری نمیشنوی منم ناراحت شدم بیشعورودیگه نتونستم تحمل کنم هیچی نشده بهم میگه کرزنش بشم تایه چی بگم کتکم میزنه🤬🤬

2706