2733
2739
عنوان

من شوهرم و نمیخوام😭

| مشاهده متن کامل بحث + 12877 بازدید | 287 پست
ببخشید بچه ها مجبورم توتاپیکاتون پیاممو بزارم ...همسرم چندروزه ک میگه برگرد..قبلشم باگل وکادو اومده ...

شما با مدارک پزشکی قانونی و ادله برو دادگاه اتفاقا اگر شوهرت نیاد بهتره خوده قاضی متوجه میشه شوهرت از ترسشه که خودش رو زده به مریضی. نگران نباش

هر روز تاپیک شکایت و نارضایتی از همسرت میزنی

به خاطر چهره یا پول و یا رشتت به خودت مغرور شدی اینا همه آزمایش الهی هستن تا خدا ببینه چقد تو جنبه داری 

میگه خدا هرکی نمیخواد امتحان کنه کلی وسیله رفاه و آرامش بهش میده

منم از جانب شوهرت چندتا اخلاق تو رو میگم که سردی و خشکی محبت اصلا نمیکنی و مغروری

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید باورتون نشه ولی ب عنوان ی کاربر مرد وقتی این مدل تاپیکارو میخونم از ازدواج کردن دلسرد میشم ک ن ...

همیشه آدمای خوب گیر ی عجوزه میوفتن ..منم فاز مرد خائن رو نمیفمم اگ زنت بده خو طلاقش بده چرا روزو شبشو با خیانت هات سیاه میکنی چ دردی داری😒

علی عزیزم   خاک برسرت با این اخلاق گندت   قدرمو بیشتر بدون   فقد منم ک میتونم تحملت کنم  خدا نگهم داره واست  
2728
راه طلاق هم ندارم

واقعا براتون متاسفم عزیزم گذشته ها گذشته منم مثل تو  یه زمانی شدم ولی الان که فک میکنم واقعا احمق بودم عزیزم به زندگیت بچسب بعدا خیلی پشیمون میشی به همسرت عشق بورز هر آدمی یه نقصی  داره 

شاید باورتون نشه ولی ب عنوان ی کاربر مرد وقتی این مدل تاپیکارو میخونم از ازدواج کردن دلسرد میشم ک ن ...

امضاتون😂😂😂

شمشیر رو از رو بستین ها😂😂😂😂

-حالم خوب نیست🥶سردمه...+شاید *مُردی*،،حواست نیست...😓😔  
2740
ایول بدیاشو از جانب شوهرش قشنگ گفتی

والا خب شوهرش اینجا نیست که بدی هاشو بگه

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
چرا اینجوریه چرا هیشکی از زندگیش راضی نیست 🤔مجردا مینالن متاهلام مینالن .پس کی خوشحال و راضیه 😶

داریم به آخرالزمان نزدیک میشیم... 

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400

نه همچین چیزی نیس من بعد11سال هنوز عاشق همسرمم

خدایا به امید خودت نه بنده های بی خودت.   

به عنوان کاربر مرد توی تاپیک هایی هم که مرد خیانت میکنه و مازنا زجر میکشیم و چی به سرمون میاد هم خوبه سر بزنی

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه