2737
2739
عنوان

توروخدا بیاین دارم دیوونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 445 بازدید | 25 پست

بچه داری؟چند سالتونه؟

به نظرم هیچ خطایی نکن اما به جای ناله و زاری جلوش یکم شاداب باش و یکم مشکوک بهش هم بگو اینطوریه طلاقم بده من میخوام یه شوهر درست حسابی کنم نه اینکه یه طور رفتار کنی مثل شکست خورده ها

عزیزم حتما کتاب زنان زیرک اللان دانلود کن بخون نشکلتو حل میکنه تو کتاب راه کار هایی خیلی عالی گفته برای این جور مواقع   من که خیلی تغیر کرد زندگیم ۲هفتست کتابو خوندن اندازه ۲۰سال جلو افتادم  بعد حتما به یه پیاله نمک ۲۱بار ایت الکرسی ۲۱بار ناس فلق رو بخون فوت کن بعد بریز نمک رو گوشه ها خونت همون موقع ایت الکرسی بازم بخون   بهت قول میدم که همون روز مشکلت با شوهرت حل میشه انشا الله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایااااا  چرا اینجوری هستید آخه 😂 خراب کردن ابدی زندگی دوتا انسان که در این مرحله از زندگیش ...

اگه زندگی یی ک با این چیزا خراب بشه هیچ ارزشی نداره عزیز اما درکل این حسش خبردار شده ک میگه خیانت میکنه

ماخانم ها به تفریح نیاز داریم 

آقایونم همینطور

شوهرت میره پیش دوستاش شماهم برو پیش دوستات برو کلاس خودتو سرگرم کن

همه مردها شیطونیای خاص خودشونو‌دارن خیالت راحت

اما هر چیزیو ب خیانت ربط نده

بخدا فقط خودتو پیر و‌ زشت میکنی با این افکار 

2728

عزیزم سعی کن یه خانم مدرن و امروری باشی..بجای اینکه بشینی هی غصه بخوری و باهاش دعوا کنی و...به خودت برس  و خودتو بالا بکش بذار ارزشتو بدونه و متوجه بشه که بهترینو کنار خودش داره..به روی خودت نیار و رو مسئله ی جدایی زوم نکن..اینا ک میگم همه از رو تجربس و روانشناسی

اگه زندگی یی ک با این چیزا خراب بشه هیچ ارزشی نداره عزیز اما درکل این حسش خبردار شده ک میگه خیانت می ...

یا فیلم ترکی زیاد دیدید یا مرد خیانتکار ندیدین

طرف اکه پای خیانت باشه زرنگ تر از این حرفا هست که بخاد مستقیم جوری رفتار کنه زنش بفهمه 

مرد ها درگیری فکری خیلی خیلی زیادی دارن تو ذهنشون 

خیلی بیشتر از ما زنا. 

یه بار پرسیدم ازش که چی تو فکرت هست روزنه

از یه دغدغه های گفت که برگام ریخت 

کار خوبه خدا درست کنه
2740

مردا درگیریشون تو این روزا زیاده واسه همین فکرشون همیشه مشغوله و بعضی اوقات به مدت طولانی نمیخوان با هیشکی حرف بزنن.

من که شوهرم گاهی دوسه روز با هیشکی حرف نمیزنه یا دعوانمیکنه.طعم غذا براش مهم نیست و.... هیچی دیگه براش مهم نیست

نگران نباش درست میشه کم کم یکم فکر کنم عروسی و مخارج زندگی بهش فشار اورده

و خدا کافیست